• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Matovič sa nebojí, že OĽaNO bude musieť vo voľbách dosiahnuť minimálne sedem percent

Matovič sa nebojí, že OĽaNO bude musieť vo voľbách dosiahnuť minimálne sedem percent

Igor Matovič sa zastal prezidentky Zuzany Čaputovej a vyjadril sa aj k Ivanovi Korčokovi.

25.6.2023 (SITA.sk) - Predseda hnutia OĽaNO a priatelia Igor Matovič si myslí, že bývalý minister zahraničia Ivan Korčok by bol dobrým a silným kandidátom na prezidenta, bol by však rád, keby mal viacerých konkurentov v boji o post prezidenta.

Povedal to v nedeľu v diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska O 5 minút 12. „Bol by som veľmi rád, aby občania mali zoznam veľmi dobrých kandidátov," skonštatoval. Nový prezident by mal podľa neho slovenský národ zjednotiť. Dodal, že on sám nemá ambíciu kandidovať na post prezidenta.

Matovič sa zároveň zastal prezidentky Zuzany Čaputovej v tom, že má plné právo nekandidovať v ďalších voľbách a nie je podľa neho namieste robiť z nej zbabelca, ktorý uteká z boja. Za jej odchodom sú v prvom rade rodinné dôvody, dodal.

Matovič potvrdil, že s veľmi veľkou pravdepodobnosťou pôjde hnutie OĽaNO a priatelia do volieb v koalícii, pričom sa nebojí toho, že budú musieť dosiahnuť minimálne 7-percentný výsledok. Kandidátka do volieb by podľa neho mala vyzerať tak, že líder strany by mal ísť na jej koniec, k čomu vyzval aj ostatné strany. Kto bude jednotkou na kandidátke OĽaNO a priatelia, neprezradil.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie