• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Matovič praje menším stredopravým stránam, aby našli k sebe cestu, ale on by nechcel byť súčasťou takého spolku

Matovič praje menším stredopravým stránam, aby našli k sebe cestu, ale on by nechcel byť súčasťou takého spolku

„Ale musím uznať, že sa všetci zobrazení k sebe charakterovo hodia,“ napísal pri zverejnenej fotografii.

20.5.2023 (SITA.sk) - Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič praje lídrom menších stredopravých strán, aby našli k sebe cestu, lebo inak všetky ich strany vo voľbách prepadnú. Uviedol to v sobotu na sociálnej sieti.

„Majú čas do pondelka zahodiť egá, nájsť zdravý rozum a dohodnúť sa na tom, na kandidátke ktorej strany spolu pôjdu a čas zmeniť jej názov, aby boli všetci spokojní. Držím palce,“ napísal.

Zároveň však dodal, že by nikdy nechcel byť súčasťou takéhoto spolku. „Ale musím uznať, že sa všetci zobrazení k sebe charakterovo hodia,“ napísal pri zverejnenej fotografii, ktorá zobrazuje Eduarda Hegera (Demokrati), Mikuláš Dzurindu (Modrí – Európske Slovensko), Zsolta Simona (Maďarské fórum), Lászlá Sólymosa (Most-Híd 2023), Pavla Macka (ODS) a Luciu Ďuriš Nicholsonovú (Jablko).

Eduard Heger, ktorý združuje strany Demokrati, Zmena zdola, Šanca a Dobrý deň, Slovensko, v piatok oznámil, že pozval lídrov strán Modrí – Európske Slovensko, Most-Híd 2023 a Maďarské fórum na rokovanie v najbližších dňoch.

Hovoriť chce o spoločnom postupe do predčasných parlamentných volieb, ktoré budú 30. septembra. Modrí – Európske Slovensko a Most-Híd 2023 sa už dohodli na volebnej spolupráci, oznámili to vo štvrtok.

Strana ODS – Občianski demokrati Slovenska v apríli oznámila, že pôjde do volieb pod spoločným názvom kandidátky „Maďarské fórum, ODS, Za regióny, Rómska koalícia, Demokratická strana". Právny základ pre spoločnú kandidátku poskytne Maďarské fórum, ktoré zmení názov.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie