• Dnes je: Piatok 25. júna 2021 meniny má Tadeáš

Matovič nazval Sulíka idiotom a vyzval ho, aby do Vianoc podal demisiu

Matovič nazval Sulíka idiotom a vyzval ho, aby do Vianoc podal demisiu

Minister hospodárstva nie je podľa premiéra schopný nakúpiť testy na koronavírus.

17.12.2020 (Webnoviny.sk) - Predseda vlády SR Igor Matovič (OĽaNO) vyzval ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS), aby do Vianoc podal demisiu.

Ako povedal v štvrtkovej diskusnej relácii rádia Expres Braňo Závodský naživo, dôvodom je „neschopnosť” ministra hospodárstva nakúpiť potrebné antigénové testy.

„Mrzí ma, že máme za idiota ministra hospodárstva, ktorý nie je schopný nakúpiť testy. Naozaj ma to mrzí, možno som zlý premiér, ale tieto následky nemienim ďalej znášať,” uviedol Matovič.


Sulík v reakcii pre agentúru SITA uviedol, že "Slovensko má teraz väčšie problémy, ako riešiť citové rozpoloženie Igora Matoviča“ .


Vírus nie je silnejší, len my sme slabší. Bludy z každej strany nám mysle opantali, zdravý rozum a pud sebazáchovy sme zavrhli ... a osemtisíc pozitívnych za deň je nášho zľahčovania ovocím. ? ale vyhrať musíme a vyhráme. Čím skôr si zkalibrujeme mysle s verejným a nie len svojím záujmom, tým skôr z tmy, ktorú najbližšie týždne zažijeme, vystúpime. Držme si palce, dobre bude, aj keď tomu ani veriť už nechceme.

Zdroj: Facebook Igor MAtovič

Igor Matovič vyzval Richarda Sulíka, aby do Vianoc podal demisiu

Mrzí ma, že máme za ministra hospodárstva idiota, ktorý nevie nakúpiť testy

Ľutujem, že som mu naletel. On si robil zo mňa v médiách celý čas srandu, povedal vo vysielaní nahnevaný Matovič. "Mrzí ma, že máme za ministra hospodárstva idiota, ktorý nie je schopný nakúpiť testy, aby sme si zachránili životy, deti, zdravie a školstvo a takto si likvidujeme ekonomiku. Možno som zlý premiér, ale tieto následky nie som schopný znášať, udrel na štipľavú nôtu ešte v závere relácie premiér Matovič.

My sme do vlády neprišli plakať, ale tvrdo pracovať. Reaguje SaS na ostré slová Matoviča

Nezvládli prípravu ani priebeh druhej vlny pandémie koronavírusu, kritizujú podnikatelia Matovičovu vládu aj Mikasa

Video: Vyjadrenie premiéra Igora Matoviča k zákazu vychádzania bolo mu fyzicky zle, cítil sa, akoby nežil svoj život.

Matovičovo OĽaNO stráca na SaS takmer päť percent, v parlamente by bolo sedem strán a víťazom Hlas-SD

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie