• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Matovič nazval Bittó Cigánikovú prostitútkou so svedomím, chce vraj zapredať chorých ľudí

Matovič nazval Bittó Cigánikovú prostitútkou so svedomím, chce vraj zapredať chorých ľudí

Poslanec za hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič a tímlíderka strany Sloboda a solidarita (SaS) pre zdravotníctvo Janka Bittó Cigániková.

Poslanec Národnej rady SR Igor Matovič (OĽaNO a priatelia) v štvrtok v pléne parlamentu nazval poslankyňu Janu Bittó Cigánikovú (SaS) a stranu Sloboda a Solidarita (SaS) prostitútkami so svedomím.

Bývalý minister financií a predseda vlády vystúpil v rozprave k novele zákona o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou, ktorý do parlamentu predložila poslankyňa SaS. Matovič tvrdí, že na základe tohto zákona by mohla finančná skupina dvakrát viac okrádať chorých ľudí.

„Ty robíš špinavú robotu (Jana Bittó Cigániková, pozn. SITA) a nehanbíš sa za to brať prachy. Sa môžete hanbiť aj vy všetci ostatní kolegovia v SaS… Ste obyčajné prostitútky so svedomím v SaS, keď ste takto schopní predať chorých ľudí,“ uviedol Matovič.

V závere vystúpenia uviedol, že na mieste Bittó Cigánikovej by odišiel z parlamentu a v živote sa mu nepriblížil na päť kilometrov. „Skorumpovaná poslankyňa, ktorá berie úplatky. Môžeš sa hanbiť, že si korunovaná slúžka mafie,“ uzavrel.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie