• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Matovič narušil tlačovku Smeru, padali vulgarizmy a pochytil sa s Kaliňákom (video)

Matovič narušil tlačovku Smeru, padali vulgarizmy a pochytil sa s Kaliňákom (video)

Niektorí predstavitelia Smeru sa snažili amplióny odpojiť. „Choď do prdele, zlodej,“ reagoval Matovič, keď mu chceli zobrať mikrofón. „Choď do prdele, Kaliňák,“ vyhlásil a došlo aj k fyzickým potýčkam.

Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič narušil stredajšiu tlačovú konferenciu strany Smer-SD k uzatvoreniu hraníc a migrantom.

Fyzické potýčky

Na miesto pred úrad vlády doviezol auto s ampliónmi a smerákom vyčítal, že zaviedli tlačivá na legalizovanie dočasného pobytu nelegálnych migrantov.

„Nebol to náhodou zákon mafiána Kaliňáka, ktorým ste povolili, aby mohli takýmto spôsobom mohli ísť cudzinci na Slovensko,“ obul sa do smerákov líder hnutia OĽaNO.

Matovič pripomenul smerákom dátum 13. marec 2018, kedy sa zákon schválil. „Vy si naozaj myslíte, že vaši voliči seno žerú, vy si naozaj myslíte, že vaši voliči nevedia napočítať do dvoch, vy ste schválili papierik, vďaka ktorému utečenci na Slovensko chodia,“ povedal Matovič.


Niektorí predstavitelia Smeru sa snažili amplióny odpojiť. „Choď do prdele, zlodej,“ reagoval Matovič, keď mu chceli zobrať mikrofón. „Choď do prdele, Kaliňák,“ vyhlásil a došlo aj k fyzickým potýčkam.

Výzva Smeru

Matovič tiež členov Smeru opakovane označil za mafiánov a bastardov a uviedol, že sú zodpovední za smrť Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, ako aj za problémy s nelegálnou migráciou. Na miesto neskôr dorazila aj policajná hliadka.

Predseda strany Robert Fico po odchode Matoviča z miesta vyzval vládu na zavedenie hraničných kontrol na priechodoch s Maďarskom.


„Ak vláda nepríjme rozhodnutie, na ktoré ju teraz nahovárame, tak budeme uvažovať o zvolaní mimoriadnej schôdze – iné riešenie nemáme. A budeme trvať na tom, že vláda musí prijať vládne nariadenie o obnovení hraničných kontrol,“ predseda strany Smer-SD.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie