• Dnes je: Štvrtok 09. decembra 2021 meniny má Izabela

Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V, skritizoval dezolátov v politike aj ŠÚKL pre ich tupý boj proti Rusku

Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V, skritizoval dezolátov v politike aj ŠÚKL pre ich tupý boj proti Rusku

Termín na očkovanie dostal po 26 dňoch od prihlásenia.

27.7.2021 (Webnoviny.sk) - Minister financií Igor Matovič dostal prvú dávku vakcíny Sputnik V. Ako uviedol na sociálnej sieti, termín na očkovanie dostal po 26 dňoch od prihlásenia.

Na klinike cudzokrajných chorôb podľa expremiéra ruskou vakcínou zaočkovali vyše 8-tisíc ľudí a mali minimum vedľajších účinkov, z toho žiadne závažné.

„A ak by dezoláti v politike, v ŠÚKL a médiách Sputnika nedémonizovali, mohli sme mať ním dnes zaočkovaného pol milióna ľudí tak ako Maďari. Pre nich však tupý boj voči Rusku a Matovičovi bol cennejší ako zdravie a životy ľudí,“ konštatoval Matovič.

Na ich „tuposť“ podľa slov ministra financií doplatíme všetci - „lebo dnes sa môžu už aj na hlavu postaviť, ale ak odstrašili od Sputnika pochybujúcich v čase covidohrozenia, ničím tých istých ľudí už nepresvedčia na nič iné v čase relatívneho covidpokoja,“ dodal Matovič.

Zároveň doplnil, že sa na termín nahlásil 30. júna večer, 21. júla 12:42 mu prišlo potvrdenie s termínom na pondelok. Tento dodatok uviedol so slovami „keďže niekto šíril svoje bludy“.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie