• Dnes je: Sobota 18. septembra 2021 meniny má Eugénia

Matovič a Krajčí majú tlačovku na tému Na životoch záleží, na Slovensko zrejme z Ruska doviezli vakcíny Sputnik V (naživo)

Matovič a Krajčí majú tlačovku na tému Na životoch záleží, na Slovensko zrejme z Ruska doviezli vakcíny Sputnik V (naživo)

Naživo: Tlačová konferencia

Premiér Igor Matovič (OĽaNO) a minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO) majú po 17:30 na košickom letisku tlačovú konferenciu na tému: Na životoch záleží.

Podľa medializovaných informácií na Slovensku z Ruska doviezli vakcíny Sputnik V.

Vojenská špeciál pristál v metropole východného Slovenska v pondelok po 16.00.

Podľa medializovaných informácií na Slovensku z Ruska doviezli vakcíny Sputnik V. Vojenská špeciál pristál v metropole východného Slovenska v pondelok po 16.00.

Naživo: Tlačová konferencia


Premiér Matovič a minister Krajčí informovali, že na Slovensko priviezli prvé dávky ruskej vakcíny Sputnik V. „Dva milióny vakcín pomôžu zaočkovať milión ľudí na Slovensku. V priebehu nasledujúcich dvoch mesiacov nám príde milión vakcín, teda pre pól milióna ľudí. Potom následne v máji a júni ďalší milión vakcín,“ povedal premiér.


Vakcína Sputnik V nie je registrovaná Európskou liekovou agentúrou (EMA). Slovensko ju však môže používať ako neregistrovaný liek, a to na základe rozhodnutia ministra zdravotníctva. Z krajín Európskej únie ju používa len Maďarsko.

Izrael je dôkazom, že očkovanie proti COVID-19 funguje. Český odborník ale varuje pred nedostatkom vakcín

Nová štúdia šokuje. Infekcia spôsobená SARS-CoV-2 môže viesť k drastickému zníženiu plodnosti u mužov


Kedy sa Slovensko zotaví z pandémie? Podľa futurológa Klinca jeden zo scenárov je, že nikdy

Kto by sa proti COVID-19 nemal očkovať? Lekárka vysvetlila, čo môže vakcína Comirnaty spôsobiť

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie