• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Manželka šéfa ukrajinskej vojenskej rozviedky Budanova sa lieči z otravy, pravdepodobne bola úmyselná

Manželka šéfa ukrajinskej vojenskej rozviedky Budanova sa lieči z otravy, pravdepodobne bola úmyselná

Hovorca HUR Andrij Jusov v minulosti uviedol, že Rusko sa v minulosti niekoľkokrát pokúsilo pripraviť Kyryla Budanova o život.

28.11.2023 (SITA.sk) - Manželka šéfa ukrajinskej vojenskej spravodajskej služby Marianna Budanovová sa lieči z otravy, ktorá pravdepodobne bola úmyselná. Pre web Kyiv Independent to v utorok uviedol predstaviteľ ukrajinskej vojenskej rozviedky (HUR).

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ukrajinský spravodajský portál Babel predtým v utorok s odvolaním sa na nemenované spravodajské zdroje napísal, že manželku Kyryla Budanova hospitalizovali pre otravu ťažkými kovmi. Predstaviteľ HUR správu portálu Babel potvrdil. Manželku šéfa ukrajinskej vojenskej rozviedky vraj hospitalizovali pre dlhodobé zhoršenie jej zdravia.

„Liečbu teraz ukončujú a nasledovať bude lekárska kontrola," konštatoval zdroj portálu Babel. V súvislosti s ťažkými kovmi, ktoré otravu spôsobili, zdroj portálu dodal, že ide o látky, ktoré sa v nijakom prípade nepoužívajú v bežnom živote ani v armáde. „Ich prítomnosť môže naznačovať úmyselný pokus o otrávenie konkrétnej osoby," poznamenal.

Hovorca HUR Andrij Jusov v minulosti uviedol, že Rusko sa v minulosti niekoľkokrát pokúsilo pripraviť Kyryla Budanova o život.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie