• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Manturov, Rotenberg aj Potanin. Ruskí oligarchovia masívne opúšťajú Moskvu

Manturov, Rotenberg aj Potanin. Ruskí oligarchovia masívne opúšťajú Moskvu

Lietadlo prezidenta Vladimira Putina Il96-300PU odletelo smerom na Petrohrad a z radaru sa stratilo neďaleko ruského mesta Tver.

24.6.2023 (SITA.sk) - Ruskí oligarchovia a politici v sobotu masovo opúšťajú Moskvu súkromnými lietadlami a niektoré z nich už pristáli za hranicami Ruskej federácie.

Informuje o tom web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na informácie ruského investigatívneho portálu Važnyje istorii.

Napríklad lietadlo prezidenta Vladimira Putina Il96-300PU odletelo smerom na Petrohrad a z radaru sa stratilo neďaleko ruského mesta Tver. Druhé prezidentské lietadlo Tu-214PU odletelo tiež smerom na Petrohrad a z radaru zmizlo nad ruským mestom Gatčina.

Lietadlo patriace oligarchovi Arkadijovi Rotenbergovi odletelo z Moskvy do azerbajdžanskej metropoly Baku a lietadlo ruského vicepremiéra Denisa Manturova pristálo v Tureckom meste Dalaman. Lietadlo oligarchu Vladimira Potanina smeroval do Istanbulu.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie