• Dnes je: Pondelok 20. mája 2024 meniny má Bernard

Majerský: Správanie ministra Tomáša je detinské a mal by sa tešiť, že sú 13. dôchodky schválené (video)

Majerský: Správanie ministra Tomáša je detinské a mal by sa tešiť, že sú 13. dôchodky schválené (video)

Podľa jeho slov daňový bonus je pre KDH kľúčový, keďže ho mali aj v programe strany.

Minister práce Erik Tomáš by sa mal tešiť, že sú schválené 13. dôchodky, a je od neho detinské teraz tvrdiť, či mal s KDH nejakú dohodu alebo nie. Vyhlásil pre agentúru SITA predseda Kresťansko-demokratického hnutia (KDH) Milan Majerský.

Reagoval tak na stanovisko Erika Tomáša, ktorý tvrdil, že poslancom KDH nič nesľúbil za to, že hlasovali za schválenie jeho novely o 13. dôchodkoch. Minister práce označil KDH za farizejské a parazita, ktorý sa prisal na 13. dôchodkoch.

„Ja som bol pri časti tejto debaty, keď sa naša predsedníčka poslaneckého klubu a dvaja poslanci rozprávali s pánom ministrom. Určite hovorili o spomínaných veciach ako je druhý pilier, zvyšovanie daní a poplatkov, ako aj o ďaňovom bonuse,“ vyhlásil Milan Majerský.

Podľa jeho slov daňový bonus je pre KDH kľúčový, keďže ho mali aj v programe strany. Z tohto dôvodu podľa chceli mať od ministra Tomáša slovo, že sa tieto piliere ochrany bežných ľudí zachovajú.


„My chceme mať istotu, my sme aj sociálny, nie len kresťanskí a demokratickí, ale aj sociálni. Nech si to neprivlastňuje len strana Hlas alebo Smer,“ uzavrel Majerský.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 20. máj 2024

horoskopy na dnes pondelok 20 maj 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 20. máj 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Nadišiel čas, aby ste splnili sľuby, ktoré sa od vás očakávajú. Ak budete ich splnenie odďaľovať, prestanú vás brať vážne. To by vás iste veľmi mrzelo. Naplno sa vo veci angažujte.

Býk 21.4. - 21.5.

Váš zmysel pre povinnosť vás núti k plnému nasadeniu. Podriaďte vaše záujmy len existenčnej nutnosti. Nenechajte sa strhnúť k nepremysleným činom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Rozhýbte sa, mali by ste riešiť nejakú chúlostivú otázku. Poobede sa vo vašej blízkosti objaví osoba, ktorá vás neobyčajne priťahuje.

Rak 22.6. - 22.7.

Tak ľahko, ako by ste si to predstavovali, to predsa len zatiaľ nepôjde. Nejaký čas budete musieť ešte vydržať nápor útokov, ktoré sa budú na vás valiť z rôznych strán.
Všetky Horoskopy pre Pondelok 20. máj 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie