• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

M. Čobejová avizuje svoj film Smolu nosíš ty, láska (video)

M. Čobejová avizuje svoj film Smolu nosíš ty, láska (video)

Ten film ku mne prišiel sám, na letnej dovolenke s priateľmi. Pozerala som sa na jeden zamilovaný pár a hovorila som si, že toto je na nakrútenie, hovorí k námetu Čobejová.

Smolu nosíš ty, láska je názov nového romanticko-dobrodružného filmu herečky Michaely Čobejovej.

Rieši v ňom otázku, či dať prednosť istote a kariére alebo dobrodružstvu a láske. Tvorcovia príbehu (pôvodný názov Kurz lezenia pre začiatočníkov), inšpirovaného skutočnými udalosťami, predstavujú prvé zábery.

"Ten film ku mne prišiel sám, na letnej dovolenke s priateľmi. Pozerala som sa na jeden zamilovaný pár a hovorila som si, že toto je na nakrútenie," hovorí k námetu Čobejová.

Snímka je podľa producentky "o hľadaní samého seba". O Monike, ktorá aj napriek tomu, že je vydatá a má úspešnú kariéru, túži objaviť skutočný zmysel života. "Chce si splniť sny, o ktorých ani nevedela, že má," dodáva k príbehu, v ktorom horolezec a jaskyniar Igor v hlavnej hrdinke prebudí tieto túžby.


"Je to veľký dobrodruh. Žije mimo zákonov civilizácie. Prechádza sa prírodou a zabúda žiť zodpovedne a starať sa aj o iné veci. Až stretnutie s Monikou ho sčasti vráti do reality," objasňuje český herec Ivan Franěk.

Pre Samuela Spišáka je "úsmevný príbeh lásky" režisérskym debutom. "Je to šanca ukázať, ako si film predstavujem ja. Tento žáner romantickej komédie je pre debut neobvyklý, ale tým viac môžem odprezentovať svoj názor a ako to uchopím," poznamenal. Bol to jeho nápad, aby jednu z hlavných postáv zobrazoval Ivan Franěk. "Je to fantastický herec, ktorého diváci môžu poznať zo známych európskych filmov Veľká nádhera, Colette, Anna či dokonca z aktuálnej francúzskej novinky Traja mušketieri: D'Artagnan. Spolupracoval s najvyššou režisérskou ligou a bol to môj sen, dostať ho sem," prezradil Spišák. Okrem Čobejovej a Franěka si v ďalších hlavných úlohách zahrajú aj mladí českí herci Jakub Štáfek a Leona Skleničková. Zo slovenských hercov to budú Ady Hajdu, Marko Igonda či Kristína Tormová.


Letnú komédiu nakrúcali v jaskyni Domica, Slovenskom raji, Tatrách a na chorvátskom ostrove Hvar.


Film Smolu nosíš ty, láska prinesie do kín CinemArt SK 15. júna.

Teaser trailer:
Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 1. december 2023

horoskopy na dnes piatok 1 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 1. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Ak chcete meniť beh udalostí, môže sa vám to dnes podariť. Na mieste je však opatrnosť, pretože sa stretnete s veľkým odporom. Pohodlnejšie by bolo do toho sa nepúšťať.

Býk 21.4. - 21.5.

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

Rak 22.6. - 22.7.

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.Všetky Horoskopy pre Piatok 1. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie