• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Lidl je obchodníkom roka aj desiatykrát v rade

Lidl je obchodníkom roka aj desiatykrát v rade

Diskont sa opäť stal obchodníkom roka podľa slovenských zákazníkov a verejnosť ocenila aj jeho internetový obchod.

27.4.2023 (SITA.sk) - Najdôležitejšie vysvedčenie vystavujú obchodníkom zákazníci a práve oni rozhodli, že Lidl je pre nich stále najlepším z najlepších.

Diskont získal už jubilejné desiate prvenstvo v hlasovaní verejnosti v súťaži MasterCard Obchodník roka a rovnako aj deviate prvé miesto v kategórií Obchodník s potravinami.

Obľube sa teší aj online obchod Lidla, ktorý už po tretíkrát v rade získal tri prvé miesta v súťaži Shop roku: cena popularity – obchodné domy a absolútny víťaz, cena kvality – obchodné domy.

Lidl je obchodníkom roka už celú dekádu

Súťaž MasterCard Obchodník roka sa na Slovensku organizuje už desať rokov. Lidl doteraz vždy uspel v hlasovaní verejnosti a rovnako aj vo svojej kategórií – Obchodník s potravinami. Cenu verejnosti získal reťazec vďaka 22 701 hlasom od celkovo 31 293 hlasujúcich. O víťazoch sortimentných kategórií už tradične rozhoduje reprezentatívny prieskum nezávislej výsumnej agentúry.

"Veľmi nás teší, že sme od začiatku oceňovania MasterCard Obchodník roka, teda už jednu celú dekádu pre slovenských zákazníkov jednoznačnou prvou voľbou. Je to ocenenie každodennej práce tisícok kolegýň a kolegov, ktorí robia všetko preto, aby si zákazníci v Lidli mohli nakúpiť čerstvé a kvalitné produkty za výhodné ceny, aby za svoje peniaze dostali jednoducho čo najviac. Ďakujeme všetkým, ktorí nám prejavujú svoju dôveru, urobíme maximum pre jej udržanie,” povedala Zita Szlavikovics, generálna riaditeľka Lidl Slovenská republika.

Aj internetový obchod Lidla je jednotkou

Diskont spustil svoj eshop so spotrebným tovarom koncom roka 2019. Postupne zvyšuje a dopĺňa počet položiek, medziročne o desiatky percent. Mesačne Lidl vybaví objednávky v päť až šesťciferných číslach. Najobľúbenejšími kategóriami sú dielňa a móda.

"Cieľom nášho internetového obchodu je čo najviac sa priblížiť k zákazníkom. Preto naďalej rozširujeme ponuku a pracujeme aj na službách a zákazníckom zážitku. V minulom roku sme napríklad zriadili one touch point na lidl.sk, teda integrovali eshop do našej hlavnej webovej stránky www.lidl.sk, aby zákazníci našli všetko pohodlne na jednom mieste,” vysvetlil obchodný riaditeľ Lidla Matej Prochotský.

V aktuálnom ročníku súťaže Shop roku získal Lidl - rovnako ako v predošlých edíciách, ktorých sa zúčastnil – tri prvenstvá. Konkrétne cenu kvality medzi obchodnými domami, cenu popularity medzi obchodnými domami a stal sa aj jej absolútnym víťazom. "Výsledky Ceny kvality a Ceny popularity sa do značnej miery prekrývajú, čo svedčí, že najobľúbenejšie e-shopy sú tie, ktoré majú vysoké hodnotenie spokojnosti zákazníkmi," hovorí Tomáš Braverman, CEO Heureka Group

O spokojnosti zákazníkov svedčí aj to, že až 96% zákazníkov na portále heureka.sk odporúča eshop Lidla podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní. Celková spokojnosť s ním dosiahla priemernú známku 4,7 na päťbodovej škále.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie