• Dnes je: Pondelok 23. júla 2018 meniny má Oľga

Lekárne Dr.Max varujú pred falošnými zástupcami, ľuďom chcú rozdávať darčeky a výhry

Lekárne Dr.Max varujú pred falošnými zástupcami, ľuďom chcú rozdávať darčeky a výhry

Neznáme subjekty telefonicky kontaktujú občanov v mene spoločnosti s cieľom odovzdať im údajnú výhru, zľavu alebo darček priamo v ich príbytku.

BRATISLAVA 7. novembra (WebNoviny.sk) - Lekárne Dr.Max upozorňujú na podvodnú aktivitu neznámych subjektov, ktoré telefonicky kontaktujú občanov v mene spoločnosti s cieľom odovzdať im údajnú výhru, zľavu alebo darček priamo v ich príbytku. Informovala o tom firma v stanovisku. Lekárne Dr.Max upozorňujú, že v žiadnom prípade nejde o aktivitu spoločnosti a striktne sa od nej dištancujú.

"Lekárne Dr.Max komunikujú marketingové ponuky a výhry výhradne cez oficiálne kanály, medzi ktoré rozhodne nepatrí odovzdávanie akýchkoľvek výhier alebo darčekov osobnou cestou v byte zákazníkov. Spoločnosť zároveň podala trestné oznámenie na neznámeho páchateľa pre pokus o podvod a poškodzovanie dobrej povesti,“ uviedla PR manažérka a hovorkyňa spoločnosti Zdenka Krížová.


Zároveň vyzývajú verejnosť k zvýšenej opatrnosti a obozretnosti a radia takéto osoby do bytu v žiadnom prípade nevpúšťať. V prípade, že budú občania osobne alebo telefonicky s takouto ponukou oslovení, odporúčajú im ignorovať ju a obrátiť sa na príslušné orgány činné v trestnom konaní.

Na podvodnú aktivitu upozornili lekárne samotní zákazníci. Tí boli v mene lekární Dr.Max kontaktovaní telefonicky s tým, že majú nárok na darček, ktorý im neznáme osoby chceli odovzdať priamo v ich byte.

Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie