• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Kylian Mbappé neodcestoval s tímom PSG na turné do Japonska, v prestupovej hre môže byť Chelsea či Al-Hilal

Kylian Mbappé neodcestoval s tímom PSG na turné do Japonska, v prestupovej hre môže byť Chelsea či Al-Hilal

Pred rokom sa zdalo, že Mbappé zamieri ako voľný hráč do Realu Madrid, no na poslednú chvíľu cúvol a podpísal s parížskym Saint-Germain novú zmluvu.

23.7.2023 (SITA.sk) - Nad budúcnosťou útočníka Kyliana Mbappého vo francúzskom futbalovom klube Paríž Saint-Germain sa vznáša obrovský otáznik.

Úradujúci šampión Ligue 1, ktorého pred začiatkom sezóny 2023/2024 posilnil slovenský obranca Milan Škriniar, odcestoval na predsezónne turné do Japonska bez 24-ročného zakončovateľa.

Mbappého nechcú pustiť zadarmo

To by mohlo nasvedčovať tomu, že funkcionári z Parku princov sa počas aktuálneho prestupového obdobia budú snažiť Mbappého speňažiť, aj keď to pôvodne nechceli.

Mbappé má s PSG kontrakt do 30. júna 2024 a nedávno informoval predstaviteľov klubu, že neaktivuje opciu na predĺženie zmluvy o ďalších dvanásť mesiacov. Zároveň vyjadril túžbu odohrať v parížskom mužstve nasledujúcu sezónu 2023/2024.

Klub však nechce nechať Mbappého odísť zadarmo na konci budúceho ročníka a tvrdí, že najlepší strelec MS 2022 buď podpíše novú zmluvu alebo ho predajú.

Správy o tom, že Mbappé nepredĺži zmluvu s PSG, vyvolali minulý mesiac vlnu špekulácií a začali tohto hráča okamžite spájať s prestupom do Realu Madrid, ktorý predvlani ponúkol za transfer 180 miliónov eur.

Gigantická ponuka od klubu Al-Hilal

Funkcionári Paríža Saint-Germain tak pravdepodobne čoskoro vstúpia do rokovaní o Mbappého prestupe.

V ostatných hodinách sa objavili správy o záujme anglického klubu FC Chelsea i gigantickej ponuke od saudskoarabského klubu Al-Hilal, no Mbappé údajne preferuje iba transfer do madridského Realu.

V niektorých médiách sa už dokonca objavili informácie o tom, že s vedením „bieleho baletu“ sa už dohodol na podmienkach zmluvy.

Viac k téme: Ligue 1
Zdroj: SITA.sk - Kylian Mbappé neodcestoval s tímom PSG na turné do Japonska, v prestupovej hre môže byť Chelsea či Al-Hilal © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie