• Dnes je: Štvrtok 28. septembra 2023 meniny má Václav

Kyjev sa opäť stal terčom iránskych dronov, Rusi chcú Ukrajincov uvrhnúť do tmy a zimy

Kyjev sa opäť stal terčom iránskych dronov, Rusi chcú Ukrajincov uvrhnúť do tmy a zimy

Kyjevská správa informovala, že vo vzdušnom priestore mesta zachytili viac ako 20 iránskych dronov a najmenej 15 zostrelili.

19.12.2022 (Webnoviny.sk) - Ukrajinské hlavné mesto sa v pondelok skoro ráno stalo terčom ďalšieho ruského útoku dronmi. Správa Kyjeva na komunikačnej platforme Telegram informovala, že vo vzdušnom priestore mesta zachytili viac ako 20 iránskych dronov a najmenej 15 zostrelili.

Kritická infraštruktúra

Po útoku je zasiahnuté miesto kritickej infraštruktúry, dodala bez podrobností.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Gubernátor Kyjevskej oblasti Oleksij Kuleba na Telegrame napísal, že sú poškodené niektoré zariadenia infraštruktúry i súkromné domy, pričom najmenej dvaja ľudia utrpeli zranenia.

Masívny ruský útok

Starosta Kyjeva Vitalij Kličko zas uviedoll, že výbuchy boli počuť v dvoch obvodoch - Ševčenkivskyj a Solomianskyj. Podľa jeho slov zatiaľ nie sú bezprostredné správy o obetiach a na mieste zasahujú pohotovostné zložky.

Rusko útočí na ukrajinskú energetickú infraštruktúru v snahe uvrhnúť Ukrajincov do tmy a chladu počas zimy. V piatok bol Kyjev a ďalšie miesta terčom masívneho ruského útoku, ktorý úrady označili za jeden z najväčších, ktorý sa počas vojny na Ukrajine zameral na hlavné mesto.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 28. september 2023

horoskopy na dnes stvrtok 28 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Skôr ako sa niekomu zaviažete, dobre si všetko premyslite a pozisťujte, čo sa dá. Neskôr sa budete márne vyhovárať, že ste nemali dosť informácií. Opatrnosť je matkou múdrosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ťažko sa nájde vec, ktorá by vás mohla naplno uspokojiť. Čo môžete podniknúť, aby ste konečne zosúladili vlastné idey, to sú otázky, ktoré si kladiete a dnes môžete dostať na ne odpoveď.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Konajte rozvážne a premyslite si ďalšie kroky do budúcnosti. Nemyslite len na ťažkosti, mohli by ste prepadnúť pesimizmu. Vynechajte prácu s peniazmi!

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes zaznamenáte úspech skoro v každej oblasti vašej práce. Nesnažte sa však rozvíjať nové činnosti, nemuseli by ste ich zvládnuť. Dávajte pozor na cestách.Všetky Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie