• Dnes je: Nedeľa 25. februára 2024 meniny má Frederik(a)

Kritika za remízu s Venezuelou nevyrušila trio brazílskych hviezd, hráči si vyhodili z kopýtka s influencerkami

Kritika za remízu s Venezuelou nevyrušila trio brazílskych hviezd, hráči si vyhodili z kopýtka s influencerkami

Brazílske národné mužstvo bolo po remíze s výberom Venezuely v kvalifikácii na MS 2026 tvrdo kritizované.

15.10.2023 (SITA.sk) - Brazílski futbaloví reprezentanti Neymar, Vinícius Júnior a Richarlison si po kvalifikačnom zápase o postup na majstrovstvá sveta 2026 proti Venezuele (1:1) zorganizovali súkromný večierok, na ktorý si pozvali ženskú spoločnosť.

Referuje o tom web španielskeho denníka Marca s odvolaním sa na brazílskeho novinára Matheusa Baldiho.

Tvrdá kritika a žúr

Brazílske národné mužstvo bolo po remíze s výberom Venezuely tvrdo kritizované. Spomenuté trio Neymar, Vinícius Júnior a Richarlison ešte zhoršilo celú situáciu tým, že sa počas reprezentačného zrazu nesprávalo profesionálne a išlo sa zabávať do luxusného apartmánu v meste Cuiabá s údajnými influencerkami.

Na sociálne siete unikla zvuková nahrávka od jednej z nich - Leticie Sogiro, ktorá prišla na večierok kvôli Viníciusovi Júniorovi.

Vinícius Júnior sa hneval

„S Vinim som bola v kontakte od apríla. Pozval ma do Madridu, ale nešla som. Písali sme si dlho, šesť mesiacov. A potom príde do môjho mesta a ja sa s ním nemám stretnúť? Ľudia z Cuiaby sú strašne hlúpi. Veď som slobodná a stretla som sa s chlapom, s ktorým si píšem,“ vyhlásila spomenutá influencerka.

Samotný Vinícius Júnior bol podľa brazílskych zdrojov poriadne nahnevaný z odhalenia večierka trojice brazílskych reprezentantov.

Viac k téme: brazílska futbalová reprezentácia
Zdroj: SITA.sk - Kritika za remízu s Venezuelou nevyrušila trio brazílskych hviezd, hráči si vyhodili z kopýtka s influencerkami

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 25. február 2024

horoskopy na dnes nedelu 25 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Únava vám zabráni nasadiť vyššie tempo. Stretnete niekoho, kto vám bude chcieť pomôcť, ale jeho zisk bude oveľa prevyšovať váš. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou.

Býk 21.4. - 21.5.

Možno by ste chceli na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Ak však neurobíte dostatočné bezpečnostné opatrenia musíte rátať s istým rizikom. V jednej záležitosti vás čaká prekvapenie.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení.

Rak 22.6. - 22.7.

Konajte cieľavedome a zodpovedne. Nenechajte sa vykoľajiť vlastnou nervozitou. V zamestnaní máte šancu zlepšiť pozíciu, len si nevšímajte pripomienky.
Všetky Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie