• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Kollár podal trestné oznámenie, organizovaná skupina vraj šírila cez Richterovú dezinformácie a ako dôkaz má citáty (video)

Kollár podal trestné oznámenie, organizovaná skupina vraj šírila cez Richterovú dezinformácie a ako dôkaz má citáty (video)

Členmi skupiny sú údajne Zoroslav Kollár i Tomáš Rajecký.

9.8.2023 (SITA.sk) - Predseda Národnej rady (NR) SR a hnutia Sme rodina Boris Kollár podal na Generálnej prokuratúre (GP) trestné oznámenie na organizovanú skupinu, ktorej členom je napr. podnikateľ Zoroslav Kollár či Tomáš Rajecký. Tí mali podľa Kollárových slov šíriť viaceré dezinformácie o jeho osobe a hnutí.

Manipulácia parlamentných volieb

Ako ďalej uviedol predseda parlamentu na stredajšej tlačovej besede, dezinformácie šírili cez Kollárovu bývalú priateľku Barboru Richterovú. Generálnej prokuratúre predložili dôkazy v podobe komunikácie a printscreeny.

Dostali sme informácie a máme dôkazy, že táto organizovaná skupina ponúkla určitej osobe 40-tisíc eur za to, aby šírila nepravdivé informácie o moje osobe a našom hnutí. Skupine ide o zdiskreditovanie a manipuláciu parlamentných volieb tým, že budú ovplyvňovať verejnú mienku až do volieb, aby tak zvrátili ich výsledky," uviedol Kollár.

Anti-kampaň proti hnutiu

Sme rodina predložila GP dôkazy, ktoré však novinárom nesprístupnila. Členovia hnutia sú toho názoru, že by tak marili vyšetrovanie. Kollár však prečítal niekoľko citátov, ktoré podľa neho naznačujú anti-kampaň vedenú proti jeho hnutiu.

Citát č. 1 - Ja sa nechcem do ničoho namočiť, ponúkol mi 40-tisíc. Citát č. 2 - Že keď to poviem, dostanem 40-tisíc dopredu," zverejnil.

S vysokou pravdepodobnosťou sa podľa Kollára nezverejnená osoba rozhodla peniaze prijať. Zároveň uviedol, že Richterová nie je osobou, ktorej mala byť suma 40-tisíc eur poskytnutá, dodal však, že je aktuálnou priateľkou Zoroslava Kollára.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie