• Dnes je: Sobota 09. decembra 2023 meniny má Izabela

Kollár: Nechcel by som sedieť vo vláde, kde by sa tvrdo naplnila agenda Progresívneho Slovenska

Kollár: Nechcel by som sedieť vo vláde, kde by sa tvrdo naplnila agenda Progresívneho Slovenska

Zdôraznil, že jeho hnutie je za zlepšenie podmienok párov rovnakého pohlavia, no nepodporuje sobáše homosexuálov ani adopciu detí takýmito pármi a takisto sú proti tranzícii.

20.8.2023 (SITA.sk) - Predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár by nechcel sedieť vo vláde, kde by sa tvrdo naplnila agenda Progresívneho Slovenska. Povedal to v diskusnej relácii Karty na stôl týždenníka Plus 7 dní.

„Ja si viem za určitých okolností predstaviť, keď sa to nebude dať inak vyskladať, že budeme v nejakej skupine ľudí, kde bude možno aj Progresívne Slovensko. Ale určite by som nechcel byť vo vláde, kde by bol premiér a kde by sa tvrdo naplnila ich agenda,“ povedal Kollár.

Lepšie by sa cítil v opozícii

„Vidím ako progresívci vládnu v meste, veď to je jedna katastrofa. Keby toto chceli pretaviť do vlády, tak ja radšej budem v opozícii, budem sa tam lepšie cítiť, lebo ja by som sa pod toto nepodpísal,“ vyhlásil Kollár.

Povolebná spolupráca so Smerom?

Dodal, že hnutie Sme rodina nikdy nepredkladalo témy, ktoré by rozoštvávali spoločnosť. Pri hlasovaní o kultúrno-etických otázkach platí v hnutí zelená karta a každý poslanec hlasuje podľa svojho svedomia.

„Ja nežijem konzervatívnym spôsobom života, Milan Krajniak žije,“ poukázal na rozdiely aj v rámci klubu. Na otázku možnej povolebnej spolupráce so Smerom-SD Kollár odpovedal, že „to, čo predstavuje strana Smer, je pre nás absolútne nekompatibilné.“

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie