• Dnes je: Streda 18. júla 2018 meniny má Kamila

Kollár na schôdzi o Kaliňákovi: Kto pozerá tento cirkus, tak si o nás musí myslieť, že sme šibnutí

Kollár na schôdzi o Kaliňákovi: Kto pozerá tento cirkus, tak si o nás musí myslieť, že sme šibnutí

Boris Kollár od premiéra tejto krajiny miesto slovného urážania poslancov očakával, že sa k tomu nezníži a že miesto toho Robert Fico vyvráti vyhlásenia opozície na adresu ministra Kaliňáka.

BRATISLAVA 6. decembra (WebNoviny.sk) - V rozprave počas mimoriadnej schôdze o odvolávaní ministra vnútra Roberta Kaliňáka vystúpil aj líder hnutia Sme rodina Boris Kollár.


Podľa neho v pléne zaznievajú invektíva a osobné napádania koaličných a opozičných poslancov. "Ak by niekto pozeral tento cirkus, tak si o nás musí myslieť, že sme šibnutí," povedal Kollár s tým, že po takýchto vyjadreniach si poslanci nezaslúžia ani to jedno euro navyše. "Kvôli tomuto nás ľudia nevolili. Očakávajú, že im politici pomôžu," povedal.

Od premiéra tejto krajiny by miesto slovného urážania poslancov očakával, že sa k tomu nezníži a že miesto toho Robert Fico vyvráti vyhlásenia opozície na adresu Kaliňáka. Kollár sa vôbec nevyjadril k vyhláseniam Fica, ktorý povedal, že Kollár je podozrivý z obchodovania s drogami a je podozrivý so stykmi s mafiánmi.

Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie