• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Kolíková: Pellegriniho a Fica spájajú korupčné kauzy, obvinenia v nich sú tmelom Hlasu a Smeru

Kolíková: Pellegriniho a Fica spájajú korupčné kauzy, obvinenia v nich sú tmelom Hlasu a Smeru

SaS, Progresívne Slovensko a KDH dalo podľa Márie Kolíkovej jasne najavo, že má záujem o koalíciu s Hlasom.

15.10.2023 (SITA.sk) - Predsedu strany Hlas-SD Petra Pellegriniho so šéfom strany Smer-SD Robertom Ficom spájajú korupčné kauzy. V diskusnej relácii V politike spravodajskej televízie TA3 to uviedla poslankyňa Mária Kolíková (SaS).

„Obvinenia a odsúdenia nominantov Smeru a sú tam nakoniec obvinení dokonca aj zvolení poslanci za stranu Hlas," povedala Kolíková. Obvinenia v korupčných kauzách sú podľa Kolíkovej „tmelom" Hlasu a Smeru.

„Je to koalícia temna, spája ich zjavne korupcia, a dôkazom je, že sa teraz idú orientovať na reformu trestného systému," skonštatovala Kolíková. Napriek tomu, že Smer bol opakovane vo vláde, táto téma ich podľa Kolíkovej nikdy „nepálila".

„Zaujímavé je, že v čase, keď ich nominanti čelia trestnému stíhaniu, tak treba reformovať trestný systém," povedala bývalá ministerka spravodlivosti.

SaS, Progresívne Slovensko a KDH dalo podľa Kolíkovej jasne najavo, že má záujem o koalíciu s Hlasom. „Veci boli dané a Peter Pellegrini aj strana Hlas to vedela," dodala Kolíková.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 22. február 2024

horoskopy na dnes stvrtok 22 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 22. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Máte možnosť prežiť príjemný deň v kruhu najbližších. Spoločenská akcia, ktorú si naplánujete, prebehne podľa vašich predstáv. Myslite aj na deti.

Býk 21.4. - 21.5.

Daj sa do kontaktu s osobami, ktoré myslia rovnako ako vy. Spoločne môžete veľa dosiahnuť. Spontánne nápady vyžadujú neobyčajné riešenie. Netreba sa ničoho naľakať.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Ak máte pocit, že vás okolie využíva, nezaškodilo by vám trochu tvrdohlavosti. Nedajte sa znechutiť zhoršenou atmosférou a snažte si zachovať optimizmus.

Rak 22.6. - 22.7.

Terajšie počasie na rozdiel od iných vás oberá o pokoj. Ste zavalený mimopracovnými povinnosťami, môžu sa pridať aj bolesti. Musíte vydržať, zajtra to bude lepšie.
Všetky Horoskopy pre Štvrtok 22. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie