• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Kaufland znovu boduje vo Voľbe spotrebiteľov, výrobky produktového radu K-Z lásky k tradícii získali dve víťazstvá

Kaufland znovu boduje vo Voľbe spotrebiteľov, výrobky produktového radu K-Z lásky k tradícii získali dve víťazstvá

Produkty vlastných značiek, s ktorými obchodný reťazec prichádza na pulty predajní, sú u zákazníkov mimoriadne obľúbené.

19.5.2023 (SITA.sk) - Opäť o tom svedčí úspech vo Voľbe spotrebiteľov 2023.

Vďaka hlasom od slovenských spotrebiteľov získali Bryndzové pirohy so slaninkou a Tvaroh nízkotučný hrudkovitý z produktového radu K-Z lásky k tradícii dve ocenenia. Stali sa Najlepšou novinkou roka 2023 v kategóriách Polotovary a hotové jedlá, aj Tvarohy a skyry.

Marketingový projekt Voľba spotrebiteľov vznikol pred dvanástimi rokmi, aby monitoroval, podporil aj hodnotil nové či inovované výrobky alebo produktové rady, ktoré prichádzajú na slovenský trh. Ocenené produkty vyhlasuje na základe výsledkov prieskumu, ktorý sa v SR uskutočňuje na reprezentatívnej vzorke 2 000 respondentov.

Pre Kaufland nejde o premiérové ocenenie, pretože už z vlaňajšej Voľby spotrebiteľov si odniesol dve prvenstvá. Produkt Spišské párky 80 % ho získal v kategórii Párky a klobásy a o titul Najlepšia novinka roka 2022 sa v kategórii Polotovary zaslúžili aj Zemiakové lokše, pričom oba výrobky pochádzajú z privátnej značky obchodného reťazca K-Z lásky k tradícii. Tá zákazníkov zaujala už aj v roku 2021, keď Detský tvarovo-smotanový dezert zvíťazil v kategórii Mliečne dezerty a mäkký zrejúci Syr s bielou plesňou zabodoval v kategórii Syry.

"Kaufland má v ponuke široký sortiment tovaru za výhodné ceny, o to viac nás teší, že v našich predajniach je čoraz väčší záujem o produktový rad K-Z lásky k tradícii. Na trh sme ho uviedli v roku 2018 a zákazníci oceňujú, že v ňom nájdu výlučne slovenské potraviny vyrobené z najkvalitnejších domácich surovín," konštatuje Lucia Vargová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland Slovenská republika v.o.s..

Do sortimentu produktového radu, ktorým obchodný reťazec dáva priestor slovenským dodávateľom, pravidelne pribúdajú nové výrobky, tento rok sa sortiment K-Z lásky k tradícii rozrástol aj o syrové nite, korbáčiky, rôzne druhy šunky alebo obľúbených salám.

"Tradičné slovenské chute majú u našich zákazníkov úspech, ale ocenenia, ktoré Kaufland získal vo Voľbe spotrebiteľov 2023 aj v predchádzajúcich ročníkoch, zároveň potvrdzujú, že im novinky, ktoré do produktového radu neustále prinášame, naozaj chutia," dodáva hovorkyňa spoločnosti Kaufland, ktorý plánuje ponuku privátnej značky K-Z lásky k tradícii naďalej rozširovať. Už čoskoro ju obohatia aj ďalšie produkty určené pre deti.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie