• Dnes je: Štvrtok 02. decembra 2021 meniny má Bibiána

Jednoduchý spôsob, ako zbaviť muža chrápania. Jeden pohár na noc pre úplné ticho

Jednoduchý spôsob, ako zbaviť muža chrápania. Jeden pohár na noc pre úplné ticho

Život vo dvojici je zážitok plný prekvapení, ktoré sa postupne otvárajú. Prvá vec, ktorú zvyčajne o svojom životnom partnerovi zistíte, je, že v noci vydáva zvuky, ktoré dokážu zahnať nielen zlých duchov z postele.

Sociologický výskum ukázal, že v rodinnom živote môže chrápanie narušiť pokojnú idylu. Pretože každú noc je ťažšie milovať niekoho, kto vám nedá spať.

Tak čo robiť? Spať v rôznych miestnostiach alebo sa pokúsiť zbaviť sa toho nočného revu?

Prečo môj partner chrápe?

K chrápaniu zvyčajne dochádza v najhlbších fázach spánku u ľudí s nadváhou, s deformovanými nosnými prepážkami, v dôsledku konzumácie alkoholu alebo v dôsledku ochorenia horných dýchacích ciest. Ponúkame vám recept na tento nádherný nápoj. Možno ho pripraviť doma.

Budete to potrebovať

2 jablká

2 mrkvy

1/4 citróna

1 stredný koreň zázvoru


Každá zložka plní svoju funkciu. Citrónová šťava, bohatá na vitamín C, pomáha odstraňovať hlieny. Zázvor zmierňuje zápal. Nakoniec jablká a mrkva nielen vyčistia nos, ale aj vám pomôžu lepšie spať.


Stačí rozomlieť všetky ingrediencie pomocou mixéra a vypiť pohár nápoja niekoľko hodín pred spaním. Okrem iného by ste mali vedieť, že chrápanie môže byť príznakom mnohých závažných ochorení. Preto si pamätajte na nebezpečenstvo samoliečby a poraďte sa včas s lekárom.


Počasie