• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Jedna aplikácia, desiatka svetových kuchýň

Jedna aplikácia, desiatka svetových kuchýň

Nie ste prieberčiví, viete si vybrať! Nie ste maškrtní, ste gurmáni.

27.9.2023 (SITA.sk) -

Ochutnajte rôzne kuchyne v Bratislave

Niekto má skúsenosti so svetovou kuchyňou preto, že veľa cestuje, a iný si ju dokáže vychutnať aj vďaka moderným reštauráciám v Bratislave. Naši šikovní šéfkuchári dokážu pripraviť všelijaké špeciality, a často je to aj preto, že sami predtým veľa cestovali a zaúčali sa u najlepších. Tak sa stane, že aj Slovák vám pripraví perfektnú taliansku pizzu či morské plody pripravené na rôzne spôsoby.

Využite donášku pizze v Bratislave prostredníctvom aplikácie foodora a presvedčte sa, že to nie je len o tom, či máte nohy namočené v mori. A možno sa stane aj to, že vám konkrétnu špecialitu pripravia zahraniční kuchári, ktorí poznajú všetky tajné ingrediencie.

V žiadnej čínskej reštaurácii v Bratislave by ste nenašli šéfkuchára Slováka. Ostrokyslá polievka totiž chutí najlepšie, keď ju pripravia vrtké čínske ruky.

Korenisté, pestrofarebné a geniálne

Sviečková je rovnako super ako kura na smotane s kolienkami, ale odolali by ste indickým pokrmom, v ktorých je množstvo zeleniny, zaujímavých druhov korenia a príloh, ktoré ste možno ešte nikdy neochutnali?

Nastal čas vyskúšať niektorú indickú reštauráciu v Bratislave. Je ich viacero, preto majte poruke prehľadnú appku foodora, ktorá vás usmerní. Prečítajte si, aké jedlá má indická reštaurácia v ponuke, aké sú ceny pokrmov, a keď vás niektorá z nich zaujme, nechajte si kvalitné jedlo doručiť až domov. Takto jednoducho sa postaráte o luxusnú večeru pre svojho partnera alebo si užijete letný večer v pohodlí svojej terasy.

V hlavnom meste sa varí hlavne dobre

V Bratislave je veľa možností, kde sa dá prestravovať. Nájdete si podnik ideálny na raňajky, rýchly obed, olovrant s kolegami po práci i romantickú večeru. Reštaurácie v Bratislave však ponúkajú aj možnosť donášky čerstvého jedla priamo na váš domáci alebo pracovný stôl. Vďaka foodore nemusíte trhať niť svojich myšlienok, pretože svetovú kuchyňu okúsite aj prostredníctvom donášky jedál.

Chutí to aj bez mäsa

Pokrmy svetovej kuchyne nemusia nutne obsahovať mäso, aby chutili fantasticky. Čínska, talianska, francúzska alebo indická kuchyňa sa nedá predstaviť najmä bez kvalitnej zeleniny, cestovín alebo morských darov.

Zaiste v rámci svetovej kuchyne natrafíte aj na vegetariánsku kuchyňu, ktorá je v Bratislave veľmi obľúbená. Základom našej stravy by malo byť predovšetkým veľa ovocia, zeleniny a rýb. Ak sa tieto suroviny spoja s genialitou šéfkuchárov, môžeme si byť istí, že na na svojom tanieri objavíme nutrične bohaté veľdielo.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 30. november 2023

horoskopy na dnes stvrtok 30 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 30. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Dnes ste vstali z postele tou správnou nohou. Bude sa vám dariť v práci i v súkromných záležitostiach. Deň je vhodný na menšie oslavy.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaše pozitívne vyžarovanie a otvorenosť, s akou konáte a vyjadrujete sa, vám otvára dvere. Dbajte však na to, aby ste nestratili doterajšiu úroveň a nenechali sa strhnúť k arogancii.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Niečo alebo niekto na vás silno citovo zapôsobí. Zbystrite pozornosť pri sľuboch a nedajte sa omotať okolo prsta! Určite budú viac súvisieť s fantáziou ako s realitou.

Rak 22.6. - 22.7.

Mali by ste splniť, čo ste sľúbili. Ak budete príliš dlho otáľať, stratíte dôveru a dobré meno. Rozdrobenosť a nejednotnosť v rámci vášho konania a myslenia vás oberá prinajmenšom o čas.Všetky Horoskopy pre Štvrtok 30. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie