• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Je to podpísané, Veľkú cenu Rakúska uvidia fanúšikovia formuly 1 v Spielbergu minimálne do roku 2030

Je to podpísané, Veľkú cenu Rakúska uvidia fanúšikovia formuly 1 v Spielbergu minimálne do roku 2030

Veľká cena Rakúska patrí k najpopulárnejším dejiskám pretekov F1.

2.7.2023 (SITA.sk) - Predstavitelia motoristickej formuly 1 v nedeľu predĺžili zmluvu s organizátormi Veľkej ceny Rakúska o ďalšie tri roky, čo znamená, že uvedené podujatie sa v kalendári seriálu udrží minimálne do roku 2030.

Uvedené rozhodnutie pritom prichádza iba niekoľko mesiacov po tom, ako okruh podpísal štvorročnú zmluvu do roku 2027, čo len podčiarkuje skutočnosť, že

Spielberg zaplavuje oranžová farba

Okruh v Spielbergu každoročne zaplavia desaťtisíce holandských fanúšikov odetí v oranžových farbách, aby sledovali hviezdneho pretekára zo svojej krajiny - úradujúceho svetového šampióna Maxa Verstappena.

Dvadsaťpäťročný pilot jazdí v tíme Red Bull, ktorého domovským okruhom je práve Spielberg.

„Preteky v Rakúsku sú veľmi obľúbené u pretekárov a všetkých našich fanúšikov,“ povedal prezident F1 Stefano Domenicali. „Tešíme sa na mnoho ďalších rokov vzrušenia a akcie, ktoré sú pred nami.“

Prvé preteky boli v roku 1963

Rakúsko s prestávkami organizuje preteky F1 od roku 1963, pričom Red Bull Ring je v kalendári nepretržite od roku 2014.

V rokoch 2020 a 2021 poznačených pandémiou koronavírusu zaradilo vedenie F1 do programu až dve podujatia na okruhu v Spielbergu, to druhé pod názvom Veľká cena Štajerska.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie