• Dnes je: Piatok 29. septembra 2023 meniny má Michal, Michaela

Internet zaplavili informácie o smrti Tomáša Hellebrandta, podľa Šimečku tým antikampaň prerazila nové dno (video)

Internet zaplavili informácie o smrti Tomáša Hellebrandta, podľa Šimečku tým antikampaň prerazila nové dno (video)

Šéf Progresívcov však dôraznil, že sa nenechajú odradiť.

14.9.2023 (SITA.sk) - Predseda hnutia Progresívne Slovensko Michal Šimečka na sociálnej sieti vyvrátil informácie o smrti ich kolegu Tomáša Hellebrandta.

Informácia o Hellebrandtovej smrti sa šíri po internete, vytvorené bolo i falošné parte. „Volajú nám ľudia s plačom, a dostalo sa to aj k Tomášovej rodine," napísal Šimečka v statuse. Dodal, že antikampaň proti hnutiu prerazila nové dno a rázne odmietol takýto spôsob politiky.

„Je toho samozrejme oveľa viac. Lucii Plavákovej pripisujú vulgárne citáty, ktoré nikdy nepovedala, zavádza aj desatoro Igora Matoviča o PS, ktorým obsypal schránky po celom Slovensku, o sebe som si prečítal už tony klamstiev. Ale falošná správa o úmrtí človeka - ktorý je mimochodom aktívny športovec vo výbornej forme - je strašné zlo," píše šéf progresívcov na sociálnej sieti. Zdôraznil však, že sa nenechajú odradiť.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 29. september 2023

horoskopy na dnes piatok 29 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 29. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Iste otázky zostávajú naďalej nevyriešené. Dobre urobíte, ak dnes navrhnete stretnutie, na ktorom by ste veci podrobnejšie dohodli. Telefonicky sa všetko vybaviť nedá.

Býk 21.4. - 21.5.

Dávajte si pozor na nepremyslené slová ale predovšetkým na činy. V zamestnaní sa nemiešajte do vecí, ktoré sa vás priamo netýkajú.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Potrápia vás klebety na pracovisku. Niekto vás požiada o pomoc alebo radu. Bude to pre vás vhodná príležitosť na lepšie spoznanie ľudí, s ktorými žijete.

Rak 22.6. - 22.7.

Máte pred sebou rušný deň. Postarajú sa o to osoby opačného pohlavia. Klebetami vám dokážu znepríjemniť najmä poobedie. Pri rodinnom krbe už bude príjemne.Všetky Horoskopy pre Piatok 29. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie