• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Horváth: Situácia vo verejných financiách je veľmi vážna, do príprav rozpočtu by sa mohli zapojiť aj politické strany

Horváth: Situácia vo verejných financiách je veľmi vážna, do príprav rozpočtu by sa mohli zapojiť aj politické strany

Vyrovnaný rozpočet musia predložiť do 15. októbra 2023

26.7.2023 (SITA.sk) - Ozdravenie verejných financií je priorita číslo jeden. Po stredajšom rokovaní vlády to povedal minister financií SR Michal Horváth. V súčasnosti dávajú dokopy zoznam možných opatrení, na ktoré by sa budúca vláda mohla pozrieť. A teraz je podľa ministra ten čas, aby aj samotné politické strany prichádzali so svojimi opatreniami, ktorými chcú prispieť k tomu, aby verejné financie boli zdravšie.

Situácia vo verejných financiách je naozaj veľmi vážna,“ povedal Horváth. To, že sa do príprav zapoja aj samotné politické strany, podľa neho pomôže po voľbách. Aby sa rozpočet rýchlejšie zostavil a uviedol do praxe, ak tam budú opatrenia, ktoré už majú podporu politických strán.

Je zákonná požiadavka predložiť vyrovnaný rozpočet do 15. októbra. „Tak taký rozpočet aj predstavíme,“ povedal Horváth. No so zoznamom opatrení prídu podľa jeho slov už skôr.

Procesne budeme nachystaní v októbri na to, že keď vznikne po voľbách vláda, aby mala rýchlo k dispozícii aj ten riadny rozpočet,“ dodal Horváth.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie