• Dnes je: Utorok 17. júla 2018 meniny má Bohuslav

Hokejová legenda Jaromír Jágr nevylúčil svoj návrat do NHL

Hokejová legenda Jaromír Jágr nevylúčil svoj návrat do NHL

Jaromír Jágr momentálne je v NHL nechráneným hráčom.

PRAHA 8. apríla (WebNoviny.sk) - Česká hokejová legenda Jaromír Jágr nevylúčil svoj návrat do kolotoča NHL. Štyridsaťšesťročný útočník rozviazal počas prebiehajúcej sezóny kontrakt s mužstvom Calgary Flames, za ktoré odohral v tomto ročníku 22 zápasov (1+6).

Momentálne je v profilige nechráneným hráčom. Po konci v NHL sa vrátil pomôcť rodnému Kladnu pri návrate do českej extraligy. Zranenie kolena mu však neumožnilo zasiahnuť do baráže o postup do najvyššej súťaže.


Jágr sa v rozhovore pre New York Times vyjadril k svojmu možnému návratu do zámorskej NHL. "Bol by som šťastnejší, keby som teraz mohol byť v NHL, ale ako druhá možnosť je toto to najlepšie miesto, kde chcem byť. Dostal som šancu a z nejakého dôvodu som nehral svoj najlepší hokej a navyše som sa zranil," povedal pre NY Times o svojej zatiaľ poslednej sezóne v zámorí.

"Pomaly sa snažím trénovať, zatiaľ len sám. Chcem sa dať kompletne do poriadku a potom uvidíme, čo sa stane. Ešte nechcem končiť kariéru. Tu môžem hrať vždy. Môj plán je najskôr sa uzdraviť a potom sa uvidí, kam sa môžem dostať," povedal Jágr, ktorého Kladno hrá na ľade s rozmermi 26 krát 59,5 metra, ktorý zodpovedá zámorským klziskám. Informácie priniesol portál nhl.com


Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie