• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Hlas-SD pravdepodobne podporí mimoriadnu schôdzu, ktorá má riešiť zákon týkajúci sa pediatrie

Hlas-SD pravdepodobne podporí mimoriadnu schôdzu, ktorá má riešiť zákon týkajúci sa pediatrie

Otvorenie druhej schôdze, ktorá by sa mala venovať trestnoprávnym kódexom, nemienia podporiť.

4.9.2023 (SITA.sk) - Strana Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) pravdepodobne podporí otvorenie mimoriadnej schôdze parlamentu, na ktorej by sa mal riešiť zákon týkajúci sa pediatrie.

Na pondelkovej tlačovej besede to uviedol predseda politického subjektu Peter Pellegrini. Dodal, že otvorenie druhej schôdze, ktorá by sa mala venovať trestnoprávnym kódexom, nemienia podporiť, lebo sú toho názoru, že nie je prijateľné otvárať takéto vážne veci niekoľko dní pred voľbami v takom „schaosenom parlamente".

„Ale pri tej prvej zároveň hovorím, budeme nápomocní otvoreniu schôdze, ale až na základe kvality výsledného textu zákona sa rozhodneme, či ju nakoniec podporíme, alebo nepodporíme," zdôraznil šéf Hlasu.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie