• Dnes je: Piatok 01. decembra 2023 meniny má Edmund

Grécka europoslankyňa Eva Kaili z kauzy Qatargate už nemusí nosiť monitorovací náramok

Grécka europoslankyňa Eva Kaili z kauzy Qatargate už nemusí nosiť monitorovací náramok

Niekdajšia podpredsedníčka europarlametu nosila elektronický náramok a bola v domácom väzení odvtedy, čo ju v apríli prepustili z väzby.

25.5.2023 (SITA.sk) - Grécka europoslankyňa Eva Kaili podozrivá v korupčnej kauze v Európskom parlamente známej ako Qatargate už nemusí nosiť elektronický monitorovací náramok. Vo štvrtok to uviedla belgická federálna prokuratúra.

Prokuratúra vo vyhlásení informovala, že vyšetrovanie si už nevyžaduje jej zadržiavanie.

Europoslankyňu vzali do väzby vlani v rámci vyšetrovania nezákonného lobingu katarských a marockých predstaviteľov v snahe ovplyvniť rozhodnutia Európskeho parlamentu.

Obvinili ju z korupcie, prania špinavých peňazí a členstva v zločineckej organizácii. Kaili, ktorá je jednou z niekoľkých vyšetrovaných, obvinenie popiera. Obvinenia z Qatargate popierajú aj Katar a Maroko.

Škandál sa dostal na verejnosť 9. decembra po tom, ako polícia vykonala razie v Belgicku a Taliansku. Pri raziách policajti zhabali státisíce eur.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 30. november 2023

horoskopy na dnes stvrtok 30 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 30. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Dnes ste vstali z postele tou správnou nohou. Bude sa vám dariť v práci i v súkromných záležitostiach. Deň je vhodný na menšie oslavy.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaše pozitívne vyžarovanie a otvorenosť, s akou konáte a vyjadrujete sa, vám otvára dvere. Dbajte však na to, aby ste nestratili doterajšiu úroveň a nenechali sa strhnúť k arogancii.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Niečo alebo niekto na vás silno citovo zapôsobí. Zbystrite pozornosť pri sľuboch a nedajte sa omotať okolo prsta! Určite budú viac súvisieť s fantáziou ako s realitou.

Rak 22.6. - 22.7.

Mali by ste splniť, čo ste sľúbili. Ak budete príliš dlho otáľať, stratíte dôveru a dobré meno. Rozdrobenosť a nejednotnosť v rámci vášho konania a myslenia vás oberá prinajmenšom o čas.Všetky Horoskopy pre Štvrtok 30. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie