• Dnes je: Sobota 09. decembra 2023 meniny má Izabela

Gašpar bude na kandidátke Smeru-SD a poteším pre Fica bude, ak bude chcieť byť súčasťou aj Kaliňák

Gašpar bude na kandidátke Smeru-SD a poteším pre Fica bude, ak bude chcieť byť súčasťou aj Kaliňák

Remišová svoj postup chce ohlásiť až po tom, ako bude odsúhlasený orgánmi strany.

18.6.2023 (SITA.sk) - Predseda strany Smer-sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico potvrdil, že bývalý policajný prezident Tibor Gašpar bude v septembrových predčasných parlamentných voľbách kandidovať za Smer.

Fico v diskusnej relácii Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) O 5 minút 12 uviedol, že Gašpar bude na vysokom mieste kandidátky.

„Bude pre mňa potešením, ak Robert Kaliňák bude chcieť kandidovať," uviedol Fico v odpovedi na otázku o kandidatúre bývalého ministra vnútra s tým, že Kaliňák patrí medzi významných predstaviteľov Smeru.

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová nechcela uviesť, či bude jej politický subjekt kandidovať samostatne, alebo s hnutím OĽaNO a priatelia. Svoj postup chce ohlásiť až po tom, ako bude odsúhlasený orgánmi strany.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie