• Dnes je: Piatok 20. júla 2018 meniny má Iľja, Eliáš

Foto: V Stupave auto vrazilo do plynovej prípojky, evakuovali ľudi

Foto: V Stupave auto vrazilo do plynovej prípojky, evakuovali ľudi

Hasiči zasahovali aj pri čelnej zrážke dvoch osobných áut na Rybničnej ulici v Bratislave.

BRATISLAVA 16. júna (WebNoviny.sk) - Hasiči zasahovali skoro ráno pri dvoch dopravných nehodách - v Stupave a v Bratislave. Ako agentúru SITA informovali z Operačného strediska Hasičského a záchranného zboru v Bratislave, krátko pred pol štvrtou ráno im nahlásili dopravnú nehodu vozidla na Dlhej ulici v Stupave.

Po príjazde na miesto hasiči zistili, že osobné auto narazilo do plynovej prípojky pred rodinným domom a prevrátilo sa na strechu. Pre únik plynu museli evakuovať 21 ľudí z blízkych domov.


Hasiči zmerali ovzdušie na zistenie prítomnosti metánu v ovzduší a vykonali na vozidle protipožiarne opatrenia. V spolupráci s prítomnými plynármi zastavili unikajúci plyn. Krátko pred pol šiestou sa evakuovaní obyvatelia už mohli vrátiť do svojich obydlí. Z miesta zásahu neboli nahlásené žiadne zranené osoby.

Hasiči zasahovali ráno pred pol piatou aj pri čelnej zrážke dvoch osobných áut na Rybničnej ulici v Bratislave. V spolupráci s posádkou Záchrannej zdravotnej služby poskytli dvom osobám prvú pomoc a na vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia.

Krátko pred pol štvrtou ráno zasahovali hasiči pri dopravnej nehode v Stupave na Dlhej ulici v Stupave. Osobné auto narazilo do plynovej prípojky pred rodinným domom a prevrátilo sa na strechu. Pre únik plynu museli evakuovať 21 ľudí z blízkych domov. Hasiči zmerali ovzdušie na zistenie prítomnosti metánu v ovzduší a vykonali na vozidle protipožiarne opatrenia. V spolupráci s prítomnými plynármi zastavili unikajúci plyn. Krátko pred pol šiestou sa evakuovaní obyvatelia už mohli vrátiť do svojich obydlí. Z miesta zásahu neboli nahlásené žiadne zranené osoby. Bratislava, 16. jún 2018. Foto: SITA/HaZZ Bratislava.

Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie