• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Flexibilné štúdium VŠ pre pracujúcich: NEWTON University vám ponúka individuálny prístup

Flexibilné štúdium VŠ pre pracujúcich: NEWTON University vám ponúka individuálny prístup

6x najlepšie hodnotená súkromná vysoká škola v Českej republike, NEWTON University, ktorá sídli aj v Bratislave, ponúka inovatívny prístup k štúdiu s plnou podporou vašej kreativity.

3.7.2023 (SITA.sk) - Predstavte si školu, kde sa naučíte veci z aktuálnej praxe a s učiteľmi môžete konzultovať vaše nápady alebo otázky k učivu. 6 x najlepšie hodnotená súkromná vysoká škola v Českej republike, NEWTON University, ktorá sídli aj v Bratislave, ponúka inovatívny prístup k štúdiu s plnou podporou vašej kreativity. Žiadne bezhlavé memorovanie, ale zaujímavé projekty, ktoré vychádzajú zo skúseností z praxe.

Na NEWTON University 75 % študentov popri štúdiu zároveň pracuje. Preto škola ponúka kombinované štúdium, vďaka ktorému môžete skĺbiť kariéru so štúdiom. Navyše, pri písaní bakalárskej práce môžete spracovať tému, s ktorou sa stretávate počas vášho profesijného alebo podnikateľského života. NEWTON úmyselne pomáha prepojiť akademickú a profesijnú sféru. Vďaka tomu si rozšírite kvalifikáciu a zvýšite šance na úspešnú kariéru alebo založíte vysnívaný podnik, tak ako mnoho študentov pred vami.

Učitelia sú podnikatelia, ktorí biznisom žijú

Štýl výučby a široký záber oceňuje študentka odboru Manažment ľudských zdrojov, Hanka Haldová, ktorú teší, že to, čo sa učí v škole, sa skutočne používa v práci. "Je to super pre študentov, ktorí sa chcú pohybovať v biznise, pretože dostanú praktické informácie." Práve dôraz na praktickosť a moderný prístup k výučbe bolo to, čo Hanku zaujalo, keď si vyberala vysokú školu. "Výnimočnosť NEWTON University spočíva v tom, že je zameraná na prax. A je iná aj tým, že väčšina pedagógov má vlastné podnikanie," vysvetľuje Marián Děd, obľúbený pedagóg a úspešný podnikateľ. Vďaka tomu vám učitelia poskytnú aktuálne trendy v podnikaní, nie zastaranú teóriu.

Výučba prebieha v malých skupinách a priateľskej atmosfére

Kombinované štúdium ponúka atraktívne odbory, ktoré zdôrazňujú potreby trhu práce. Môžete študovať trojročné bakalárske programy alebo dvojročné magisterské programy. V porovnaní s prezenčným štúdiom máte voľnejšiu dochádzku. Výučba je hybridná, teda kombinácia klasických a online prednášok. Štúdium prebieha 6x za semester, vždy cez víkend, sobota a nedeľa. A škola rešpektuje, že máte naplnený profesijný a osobný život. Nezabudnite, že firma vám môže štúdium preplatiť, ak od vás požaduje vyššiu kvalifikáciu alebo významné prehlbovanie vašej odbornosti. "Pracujem ako obchodný zástupca a musím jednať s všetkými oddeleniami vo firme a dohodnúť sa s rôznymi ľuďmi. Newton mi dal všeobecný prehľad v biznise, vďaka tomu si viem predstaviť, čo riešia v jednotlivých oddeleniach, vo finančnej, právnej alebo personálnej oblasti," vysvetľuje študentka Hana Haldová. "Štúdium na NEWTONe ma skutočne posunulo. Je to škola aplikovaného podnikania, bez nej by môj biznis nikdy nevznikol," opisuje zakladateľ úspešného globálneho projektu telemedicíny MEDDI hub, Jiří Pecina.

V ponuke atraktívnych špecializácií je psychológia pre manažérov, cestovný ruch, digitálny marketing a ďalšie špecializácie. Vyberte si tú svoju podľa vašich záujmov. Čaká vás práca na zaujímavých projektoch so špičkovými odborníkmi z praxe, ktorí sa s vami podelia o svoje know-how. Mnoho študentov z Newtonu si na základe seminárnych prác založilo vlastné podnikanie. Môžete si dohodnúť konzultácie s učiteľmi a prediskutovať s nimi váš projekt, alebo sa priamo prihlásiť do NEWTON Business Accelerator. "Je to miesto pre ľudí, ktorí chcú podnikať, majú nápady, majú drive a chcú ten biznis z nápadu dostať do skutočného podnikania," vysvetľuje zakladateľka NBA Margareta Křížová.

Štúdium na NEWTONe je ideálna príležitosť učiť sa od špičiek v obore. Získajte vedomosti a zručnosti, ktoré posunú vašu kariéru vpred.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie