• Dnes je: Sobota 09. decembra 2023 meniny má Izabela

Fico oznámil, že Smer stiahol návrh mimoriadnej schôdze o NATO. Odpísal mu Stoltenberg (video)

Fico oznámil, že Smer stiahol návrh mimoriadnej schôdze o NATO. Odpísal mu Stoltenberg (video)

Odloženie kampane NATO je podľa Fica úspechom Smeru.

13.6.2023 (SITA.sk) - Strana Smer – sociálna demokracia sťahuje návrh na mimoriadnu schôdzu parlamentu, ktorá sa mala týkať údajného ovplyvňovania nadchádzajúcich parlamentných volieb.

Ako v utorok na tlačovej konferencii povedal predseda strany Robert Fico, plánovaná informačná kampaň Severoatlantickej aliancie (NATO) o význame pomoci Ukrajine sa uskutoční až v októbri, teda po parlamentných voľbách.

Podľa Fica o tom informoval generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg v liste slovenskému veľvyslancovi pri NATO. "Je to dobrá správa pre Slovensko, pretože si nevieme predstaviť, že by NATO takto surovo zasiahlo do predvolebnej kampane," povedal Fico. List podľa Fica potvrdzuje, že kampaň mala byť pôvodne v lete, z technických príčin sa však posunula až na október.

Zároveň Fico vyzval alianciu, aby aj októbrová kampaň bola oficiálne označená ako kampaň NATO. "Aby to nebola kampaň skrytá, aby NATO použilo svoju značku, svoje meno," zdôraznil predseda Smeru.


Odloženie kampane je podľa Fica úspechom Smeru. "Bolo to presne určené proti voličom slovenskej opozície," skonštatoval Fico.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie