• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Fico opäť „vytiahol“ Sorosa, vraj ovplyvňuje chod Slovenska a Čaputová ide na samit NATO s jeho pokynmi (video)

Fico opäť „vytiahol“ Sorosa, vraj ovplyvňuje chod Slovenska a Čaputová ide na samit NATO s jeho pokynmi (video)

Na summite vo Vilniuse by sa malo rozhodovať o prípadnej pozvánke pre Ukrajinu do aliancie.

10.7.2023 (SITA.sk) - Prezidentka Zuzana Čaputová ide na samit Severoatlantickej aliancie (NATO) do litovského Vilniusu s pokynmi z americkej ambasády a od finančníka Georgea Sorosa.

Na pondelkovej tlačovej konferencii to povedal predseda strany Smer-SD Robert Fico. Doplnil, že je úplne evidentné, že Soros ovplyvňuje chod štátu a on sám priznal, že financoval Čaputovú.

Podľa Fica by stanovisko Slovenska v tejto oblasti mala hlava štátu konzultovať s premiérom a šéfom parlamentu. „Pretože predseda vlády garantoval spoločne s predsedom parlamentu väčšinu v národnej rade," zdôraznil Fico.

Zároveň sa opýtal, akú garanciu má prezidentka, keď bude hlasovať za pozvanie Ukrajiny do NATO, že to parlament ratifikuje. „Veď ona nemôže tušiť, ako bude vyzerať (po voľbách, pozn. SITA) parlament," dodal Fico.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k téme: Predseda strany Smer-SD, Prezidentka SR, Samit NATO
Zdroj: SITA.sk - Fico opäť „vytiahol“ Sorosa, vraj ovplyvňuje chod Slovenska a Čaputová ide na samit NATO s jeho pokynmi (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie