• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Fiat na diaľnici D2 narazil do nákladiaka a zahynul spolujazdec, stala sa aj ďalšia nehoda (foto)

Fiat na diaľnici D2 narazil do nákladiaka a zahynul spolujazdec, stala sa aj ďalšia nehoda (foto)

Vodič dodávky pri nehode utrpel zranenia a bol letecky prevezený do nemocnice.

5.7.2023 (SITA.sk) - Polícia upozorňuje, že diaľnicu v smere do Českej republiky museli uzavrieť. Pred hraničným priechodom sa po 09:00 stala dopravná nehoda, pri ktorej sa narazila dodávka s nákladným vozidlom. Pre dokumentáciu a odstraňovanie následkov nehody diaľnicu uzavreli.

V tlačovej správe o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff, ktorý súčasne informoval aj o ďalšej nehode na D2, ktorá sa stala krátko pred 10:20 v blízkosti výjazdu z diaľnice na Kúty.

Podľa doterajších informácií sa zrazili tri nákladné vozidlá so zahraničnými EČV. Ako trnavská polícia informovala na svojej sociálnej sieti, nehoda, ktorá sa stala krátko po 09:00 si vyžiadala jednu obeť. „Podľa prvotných informácií mal 20-ročný vodič na menšom nákladnom aute Fiat Ducato, z doposiaľ nezistených príčin, zozadu naraziť do pred ním idúceho nákladného vozidla. Pri nehode sa vážne zranil mladík a jeho 42-ročný spolujazdec, ktorý na mieste zraneniam podľahol," informovala polícia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie