• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Extrémne počasie zasiahlo dve tretiny Slovinska, ničivé povodne spôsobili škody za stovky miliónov eur

Extrémne počasie zasiahlo dve tretiny Slovinska, ničivé povodne spôsobili škody za stovky miliónov eur

Výčiny počasia zabili troch ľudí a zničili cesty, mosty a domy.

5.8.2023 (SITA.sk) - Slovinsko počas štvrtka a piatka zasiahla najhoršia prírodná katastrofa v jeho histórii, keďže ničivé povodne spôsobili škody za 500 miliónov eur. Povedal to v sobotu premiér krajiny Robert Golob.

Postihnuté boli dve tretiny Slovinska, povedal premiér. Tisíce ľudí museli opustiť svoje domovy a mnohých museli zachraňovať vrtuľníky a hasiči v člnoch.

Slovinská tlačová agentúra STA informovala, že hlavné cesty v niektorých častiach krajiny zostali čiastočne uzatvorené aj počas soboty. Skolabovali desiatky mostov a úrady vyzvali ľudí, aby nikam necestovali, kým sa úplne nezistia škody.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie