• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Exminister vnútra Šimko sa chce uchádzať o miesto predsedu KDH, v hnutí oceňuje najmä pluralitu

Exminister vnútra Šimko sa chce uchádzať o miesto predsedu KDH, v hnutí oceňuje najmä pluralitu

Šimko ďalej uviedol, že v KDH sa nájdu nové myšlienky, no aj také, ktoré lipnú na veciach, ktoré už život prekonal.

12.9.2023 (SITA.sk) - Exminister vnútra v úradníckej vláde Ivan Šimko sa chce uchádzať o miesto predsedu Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) na smene po septembrových parlamentných voľbách.

Ako ďalej napísal na sociálnej sieti, chce podporiť to, čo sa otvára spolupráci dovnútra a navonok, to čo sa usiluje pochopiť súčasného človeka bez ohľadu na pohlavie, vek, sociálne postavenie či náboženské presvedčenie a sexuálnu orientáciu.

„Som presvedčený, že práve to je naozaj kresťanské a demokratické. Chcem byť zárukou toho, že tento prvok v tomto hnutí je a zostane, a v pluralite tohto hnutia sa napokon presadí," dodáva.

Stretneme sa v ňom so šikovnosťou, ale i s babráctvom. S dobrým i pokleslým. S jednoduchým, ba až prostoduchým, ale aj s inteligentným a múdrym. Nuž, ale práve túto pluralitu si v KDH cením," uzavrel.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie