• Dnes je: Pondelok 26. septembra 2022 meniny má Edita

Exkluzívna novinka v segmente online zábavy

Exkluzívna novinka v segmente online zábavy

Karty v segmente online zábavy tentokrát zamiešala slovenská bettingová spoločnosť DOXXbet.

24.6.2022 (Webnoviny.sk) - Karty v segmente online zábavy tentokrát zamiešala slovenská bettingová spoločnosť DOXXbet. Trhu predstavila prvú kasínovú hru svojho druhu na Slovensku venovanú športovcovi, Attilovi Véghovi, hru 81 Attila.

DOXXbet valcuje zábavný priemysel neustálym vývojom noviniek, kvalitnými službami a nadčasovými appkami. Každoročne prichádza na trh s originálnymi produktmi a kampaňami, ktoré reprezentujú dušu ich športových fanúšikov, ich zanietenie pre napätie, adrenalín a skvelý pocit z výhry.

Značka aktuálne prechádza rebrandingom a v novom drese odkazuje hráčom, aby sa hrali s rozumom a vyhrávali s radosťou. Vášeň z hrania a pocit zábavy v koncepte ,,DOXXbet je výhra prináša aj úplne nová hra.

Hra 81 Attila

,,Dlhodobo a veľmi pozitívne spolupracujeme s legendou bojových umení Attilom Véghom. Našu kooperáciu sme chceli posunúť na vyšší level, ukázať hráčom, že sme za každú novú výzvu, zábavu! Radi našim klientom prinášame nové možnosti ako si zahrať, cítiť napätie, adrenalín a zažiť radosť z výhry, vysvetľuje riaditeľ spoločnosti DOXXbet Juraj Jurenka.

Hra 81 Attila je nová hra v DOXXbet online kasíne so 4 valcami a 81 líniami ako naznačuje už jej názov. Dostupná je aj mobilná verzia, ktorej pravidlá hry, stávky a výhry sú totožné s počítačovou verziou. Rozloženie ovládacích a informačných prvkov sa prispôsobuje danému mobilnému zariadeniu, aby priniesla hráčovi pôžitok z hry a premenila napätie a adrenalín počas hrania na skvelý pocit z možnej výhry.

Spolupráca s Tech4Bet

DOXXbet sa spojil s jedným z najprosperujúcejších českých hracích štúdii, ktorého hry sa zaraďujú na slovenskom trhu medzi tie najúspešnejšie a získali si priazeň aj tých najnáročnejších hráčov. Výsledkom spolupráce vznikla jediná hra svojho druhu na slovenskom trhu – 81 Attila.

Čo hra 81 Attila ponúka? 

Nadupaná hra s 81 výhernými líniami ponúka rôzne obľúbené prvky ako respin, wild symbol a bonusovú hru s voľnými točeniami tzv. fríspinmi, ktoré Ti dajú možnosť získať ďalšie točenia v hre navyše. Pri respine sa wild symbol zobrazí na rovnakom mieste opakovane a pri bonusovej hre sa wild symbol roztiahne na celý prvý valec pre zisk super výhier. Všetky symboly na valcoch reprezentujú Attilu Végha - jeho silnú, no tiež zabávačskú osobnosť, ale aj jeho cestu k opasku. Navyše, hráčov určite pobaví objavenie legendárnej hlášky Splň sa mi senil.

,,Táto hra je mocná. Šport je bomba, vášeň, všetci sa pri ňom zabávame, máme sa super. Je to napätie a výhra. S DOXXbet sme chceli niečo brutálne, čo bude hráčom pripomínať slovenských športových týpkov. Tak číhajte a vyskúšajte si hru 81 Attila, pretože zábava je istá. hovorí Attila Végh.

Hráči majú, po úspešnom niekoľkomesačnom vývoji, konečne možnosť zažiť nové vzrušenie s hrou Attilu Végha. Zahrať si môžete úplne jednoducho, bez vkladu, len tak pre radosť a zábavu priamo v DOXXbet online kasíne. Vyskúšajte športový adrenalín v hre!

Horúce novinky v DOXXbet pokračujú

Svoju vášeň pre zábavu aj počas letných horúcich dní v DOXXbet potvrdzujeme mega novinkami. V online kasíne spúšťame akciu SUMMER SPIN 50 000 €, kde sa každý deň roztáčajú letné ceny o peňažné bonusy a točenia zdarma. Druhou novinkou v DOXXBet budú hry od e-gaming, ktoré sa tešia veľkej obľúbenosti vďaka vysokej výhernosti. V neposlednom rade máme pripravenú aj tretiu novinku a to hry od Adell, ktoré prinášajú klasickú, ale aj nevšednú grafiku so štedrými bonusmi, ktoré dokážu hráča zaujať. Tešíme sa vás. DOXXbet je výhra.

Informačný servis


Najčítanejšia najnovšia správa

Krik, ťahanie za vlasy aj úder do hlavy. Bittó Cigániková tvrdí, že ju poslankyňa Tabák napadla

krik tahanie za vlasy aj uder do hlavy bitto ciganikova tvrdi ze ju poslankyna tabak napadla

Poslankyňa a predsedníčka Výboru NR SR pre zdravotníctvo Jana Bittó Cigániková (SaS) podáva trestné oznámenie na kolegyňu z pléna parlamentu Romanu Tabák (klub Sme rodina) za fyzické napadnutie. Uviedla to v statuse na sociálnej sieti Facebook.

Verbálne útoky

K incidentu malo dôjsť na koncerte v jednom bratislavskom podniku, kde bola s manželom a kamarátmi. „Bola perfektná nálada, obsluha, prostredie aj spoločnosť až do momentu, keď po jeho skončení v nočných hodinách prišla Tabák,“ začala Bittó Cigániková svoj opis udalosti.

Podľa vlastných slov sa jej počas niekoľkých nechutných verbálnych útokoch ako tak darilo zachovať si chladnú hlavu a nedať sa vyprovokovať, ale Tabák vraj pokračovala. „Keďže sa skrývala v šiltovke, dala som jej ju dole, nech všetci vidia, aká ‚inteligencia‘ reprezentuje svojich voličov v parlamente,“ pokračuje v rozprávaní Bittó Cigániková.

Ťahanie za vlasy

Myslela si, že Tabák si uvedomí, že sa na ňu ľudia dívajú čo stvára, a že sa ukľudní. Ale nestalo sa tak. „Pani poslankyňa Tabák zareagovala maximálnym využitím svojej mentálnej kapacity a teda ako zvieratko. Začala ma ťahať za vlasy a fyzicky napádať,“ priblížila poslankyňa za stranu SaS s tým, že celý čas sedela a nijako útok neopätovala.

Poslankyni Tabák vraj len dookola opakovala, či je normálna, nech sa ukľudní a nech ju pustí. Ale vraj bola v takom animálnom amoku, že nevedela prestať a nevedela sa absolútne ovládať. „Ľudia na ňu kričali, aby prestala, ťahali ju odo mňa, ale ona niekoľko minút neustále útočila a ešte sa aj postavila, aby mala lepšiu ‚páku‘ pri ťahaní,“ uviedla Bittó Cigániková.

Chvíľu sa zdalo, že je po všetkom, ale nebolo tomu tak. „Po chvíli sa vrátila, aby mi sediacej bez slova vrazila taký úder do hlavy, aký len tenistka vie dať pravačkou a opäť odišla,“ priblížila ďalej Bittó Cigániková s tým, že v sobotu skončila na pohotovosti s opuchnutým lícom, bolesťami hlavy a krku.


Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie