• Dnes je: Sobota 21. júla 2018 meniny má Daniel

Exhibícia v Abú Zabí napokon bez lídra rebríčka Nadala, zahrá si aj Serena Wiliamsová

Exhibícia v Abú Zabí napokon bez lídra rebríčka Nadala, zahrá si aj Serena Wiliamsová

Od Štedrého dňa je známe, že atraktívnou sprievodnou novinkou bude stretnutie žien, a to medzi Američankou Serenou Williamsovou a Lotyškou Jelenou Ostapenkovou.

ABÚ ZABÍ 26. decembra (WebNoviny.sk) - Španielsky líder svetového rebríčka Rafael Nadal, Švajčiar Stan Wawrinka a Kanaďan Milos Raonic napokon budú chýbať na jubilejnom 10. ročníku prestížneho exhibičného tenisového miniturnaja Mubadala World Tennis Championship v SAE.

Podujatie sa bude konať 28. - 30. decembra 2017 na tvrdom povrchu v areáli International Tennis Center v komplexe Zayed Sports City v Abú Zabí, symbolicky otvorí sezónu 2018. Informáciu o absenciách priniesol web turnaja. Pripomenul, že okrem finále sa bude hrať aj o 3. miesto a 5. priečku.

Náhradníci sú známi

Spomenutú trojicu nahradia Juhoafričan Kevin Anderson, Španiel Roberto Bautista-Agut a Rus Andrej Rubľov. Pridajú sa k Srbovi Novakovi Djokovičovi, Rakúšanovi Dominicovi Thiemovi a Španielovi Pablovi Carrenovi-Bustovi. Djokovič a Thiem sú nasadení do semifinálového 2. kola.


Srb si v ňom zmeria sily s úspešným zo štvrťfinálového zápasu Bautistu-Aguta s Rubľovom a Rakúšan bude čeliť postupujúcemu zo súboja Carrena-Bustu s Andersonom.

Atraktívny zápas Sereny Wiliamsovej

Šampión si odnesie 250 000 USD, pričom štartovné pre jednotlivých hráčov nezverejňujú. Naposledy triumfoval Nadal, a to už štvrtý raz po ročníkoch 2010, 2011 a 2016. Na zostávajúcich edíciách titul získali Brit Andy Murray (2009 a 2015) a Djokovič (2012 - 2014).

Od Štedrého dňa je známe, že aktuálnou atraktívnou sprievodnou novinkou bude stretnutie žien, a to medzi Američankou Serenou Williamsovou a Lotyškou Jelenou Ostapenkovou v sobotu 30. decembra.

Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie