• Dnes je: Streda 29. novembra 2023 meniny má Vratko

Ex-premiér Dzurinda: Silný program a kompetentní lídri vrátia Slovensko na správnu koľaj

Ex-premiér Dzurinda: Silný program a kompetentní lídri vrátia Slovensko na správnu koľaj

Ak by vo voľbách nehrozilo totálne vykoľajenie vlaku menom Slovensko, ktorý Mikuláš Dzurinda nasmeroval do vyspelého sveta, aj bývalý premiér by mal určite mnoho práce v medzinárodnej politike.

26.7.2023 (SITA.sk) - Strana Modrí, Most-Híd je preto viac ako len politický projekt, ktorý by ho mal vrátiť do hry. Je to strana založená na úprimnej túžbe mladých a zanietených ľudí priniesť pre Slovensko pozitívne zmeny a ukončiť chaos a nekonečné hádky politikov, ktorým už nikto neverí.

Silnejšie a stabilnejšie Slovensko chceme vybudovať pomocou konkrétnych opatrení nášho programu. Sme odhodlaní pokračovať v odkaze Dzurindových reformných vlád. Musíme zastaviť rozhadzovanie verejných financií a nezodpovedné zvyšovanie štátneho dlhu. Riadime sa zásadou "ušetriť a investovať, nie požičať si a minúť". Cieľom je konsolidácia verejných financií a podpora ekonomického rastu. Náš ekonomický program je podľa Ivana Mikloša tým najlepším z ponuky strán súperiacich vo voľbách.

Ale náš program nie je len o ekonomike. Školstvo, energetika, zdravotníctvo, zelená transformácia, otvorená a spravodlivá spoločnosť – to všetko sú oblasti, v ktorých Slovensko potrebuje výrazne zabrať. Inovácie, výskum, vývoj, ale aj transformácia nášho automobilového priemyslu – to sú výzvy pre najbližšie roky, ktoré rozhodnú o tom, či sa v tejto krajine bude dobre žiť aj našim deťom.

Veríme, že hlas pre stranu Modrí, Most-Híd vo voľbách neprepadne. Nielen preto, že si trúfame za necelých 100 dní získať dôveru voličov a dosiahnuť kvórum pre vstup do parlamentu. Ale aj preto, že voličom dávame garanciu, že ich záujmy budeme reprezentovať bez ohľadu na volebný výsledok. V minulých voľbách totiž v skutočnosti "prepadli" aj všetky hlasy pre tých politikov, ktorí namiesto riešenia problémov ich iba vyrábali.

Naši kandidáti sú aktívni na sociálnych sieťach, publikujú v médiách a stretávajú sa s občanmi, aby vysvetľovali naše hodnoty, ciele a víziu pre Slovensko. Remeslo politiky spoznávajú od toho najpovolanejšieho.

Máme cieľ a poznáme cestu. Podporte nás, aby sme na Slovensko mohli byť opäť spoločne hrdí.

Objednávateľ:

Modrí, Most – Híd, Trnavská cesta 37, 83104 Bratislava-Nové Mesto, IČO: 55393543

Dodávateľ:

IDEAMEDIA s. r. o., Majerníkova 8, 841 05 Bratislava, IČO: 35748133

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie