• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Európska únia uvoľnila Ukrajine ďalších 1,5 miliardy eur z balíka makrofinančnej pomoci

Európska únia uvoľnila Ukrajine ďalších 1,5 miliardy eur z balíka makrofinančnej pomoci

Podporný balík v objeme 18 miliárd eur má za úlohu pomáhať Ukrajine pri platbách za nevyhnutné verejné služby

25.4.2023 (SITA.sk) - Európska únia (EÚ) uvoľnila ďalšiu tranžu financií Ukrajine v objeme 1,5 miliardy eur v rámci ročného balíka makrofinančnej pomoci. V utorok to oznámila predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová.

„Budeme pokračovať v pomoci Ukrajine pri jej odolávaní ruskej agresii, pri zachovávaní chodu jej inštitúcií a infraštruktúry a realizácii nevyhnutných reforiem,“ uviedla Von der Leyenová na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. Informuje o tom web Kyiv Independent.

Podporný balík v objeme 18 miliárd eur má za úlohu pomáhať Ukrajine pri platbách za nevyhnutné verejné služby, zachovávať makroekonomickú stabilitu a obnovovať kritickú infraštruktúru zničenú ruskými útokmi.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie