• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Egon Cholakian vyzýva troch svetových lídrov ku konaniu

Egon Cholakian vyzýva troch svetových lídrov ku konaniu

Už nie je dôvod viesť vojny a zostať rozdelený. Jediný zmysel spočíva v hľadaní spôsobov, ako sa zjednotiť.

18.8.2023 (SITA.sk) - Vyzýva troch svetových lídrov aby bezodkladne iniciovali medzinárodné stretnutie všetkých štátnych predstaviteľov s cieľom riešiť ničivé klimatické udalosti ohrozujúce budúcnosť planéty a ľudstva.

"Vedecká komunita je pripravená okamžite konať, ale na uskutočnenie úplnej a potrebnej zmeny je nevyhnutná politická vôľa," apeluje. V otvorenom videopríhovore zdôrazňuje, že osud každého obyvateľa Zeme teraz leží na pleciach týchto významných lídrov.

Podľa jeho slov je nevyhnutné venovať pozornosť oveľa závažnejšiemu faktoru, než sú skleníkové plyny a emisie CO2. "Situácia je zúfalá," tvrdí Dr. Cholakian. "Je to otázka nadnárodnej bezpečnosti, ktorá sa týka každej krajiny a každého jednotlivého občana. Je to záležitosť, ktorá leží výhradne vo vašich rukách - iba vás troch."

"Už nie je dôvod viesť vojny a zostať rozdelený. Jediný zmysel spočíva v hľadaní spôsobov, ako sa zjednotiť," tvrdí Cholakian.

13. augusta 2023, Dr. Cholakian vydal svoje prvé verejné vyhlásenie a oznámil spustenie iniciatívy Jednotného medzinárodného vedeckého centra (UISC) na platforme Earth Save Science Collaborative (ESSC). Cieľom tejto iniciatívy je zjednotenie vedcov na celom svete. Vyzýva vedeckú komunitu na okamžité a dôkladné multidisciplinárne skúmanie s cieľom odhaliť a riešiť tento kritický problém.

Apeluje aj na novinárov, aby pomohli dostať tieto zásadné informácie k prezidentom krajín a k všetkým občanom.

Viac informácií nájdete na stránke Earth Save Science Collaborative (ESSC): EarthSaveScienceCollaborative.com

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie