• Dnes je: Pondelok 14. októbra 2019 meniny má Boris

Dražič hetrikom zariadil postup Slovana v Slovnaft Cupe, ďalej ide aj Pohronie

Kým Slovan si vybojoval postup do tretieho kola, nováčik najvyššej slovenskej súťaže FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa sa môže tešiť na osemfinálovú konfrontáciu s tímom FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble.

9.10.2019 (Webnoviny.sk) - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava postúpili do tretieho kola Slovenského pohára v sezóne 2019/2020. V stredajšom dohrávanom súboji druhého kola zvíťazili na pôde treťoligového klubu TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 4:0.

"Belasí" mali vynikajúci vstup do zápasu, keď už v šiestej minúte otvoril skóre stretnutia Dejan Dražič.

Srbský ofenzívny stredopoliar sa v prvom polčase trafil ešte raz a v 65. min spečatil hetrik. Po zmene strán hostia kontrolovali svoj náskok a skóre duelu uzavrel Nono.

Zverenci Jána Rosického totiž zvládli zápas na ihrisku košickej Slávie TU, ktorú zdolali 3:0. Hráči z východného Slovenska sa tak o ďalšie prekvapenie na úkor klubu z Fortuna ligy nepostarali. O gólové momenty zápasu sa postupne postarali Michal Klec, Peter Mazan a striedajúci Patrik Blahút.