• Dnes je: Streda 26. júna 2024 meniny má Adriána

Dovolenková sezóna sa blíži! Ako vyrysovať telo do plaviek?

Dovolenková sezóna sa blíži! Ako vyrysovať telo do plaviek?

Pri pohľade do zrkadla vás chytá panika? Cítite kilá navyše? Nezúfajte!.

11.6.2024 (SITA.sk) - Dovolenková sezóna sa síce blíži, ale stále máte dosť času na to, aby ste sa dostali do formy. Zažiariť v lete plavkách na pláži pri mori nemusí byť len vašim snom, ale realitou. Ako vyrysovať telo do plaviek? Riaďte sa našimi tipmi a kilá pôjdu rýchlo dolu.

Správny pomer cvičenia a zdravého jedálnička

Na chudnutie vplývajú tri faktory: jedlo, cvičenie a nastavenie mysle. Nie je nutné držať hladovku, aby ste schudli. Musíte len nastaviť jedálniček tak, aby ste sa dostali do kalorického deficitu. Avšak ani príliš vysoký kalorický deficit nie je zárukou, že schudnete. Môže sa totiž dostaviť vlčí hlad a čo ste cez týždeň schudli, to naberiete cez víkend. Ideálny kalorický deficit je do 30 %. A ako kalorický deficit dosiahnete? Budete sa viac hýbať a skonzumujete menej kalórií. Nemusí to zákonite znamenať hladovku. Veľa zdraviu prospešných látok dodáte organizmu vďaka výživovým doplnkom. Nebudú vás stáť majland, keď využijete dr.max zľavový kupón.

Zníženie hmotnosti – ako jesť a ako cvičiť

Pokojne môžete jesť také porcie jedál ako doposiaľ. Zásadné je, aby ste prílohy zamenili za zeleninu. Zo začiatku vynechajte napríklad polovicu porcie ryže, ktorú doplníte zeleninou a postupne prílohy úplne vynechajte z jedálnička. Nesnažte sa znížiť prísun mäsa. Bielkoviny potrebujete na to, aby ste si udržali svalovú hmotu. Bielkoviny tiež prispievajú k pocitu sýtosti a dokážu oddialiť pocit hladu.

Nikdy pri znižovaní hmotnosti nevynechávajte cvičenie. Veľa ľudí schudne, ale ich postava nevyzerá vábne, pretože nemajú žiadne svaly a koža na nich doslovne visí. Preto je dôležité minimálne tri razy do týždňa cvičiť. Najlepšou formou cvičenie je posilňovanie – mení tuk na svaly, po posilňovaní spaľuje telo ešte niekoľko hodín a posilňovanie urýchľuje metabolizmus. Ako motivácia k cvičeniu vám poslúži štýlové a kvalitné športové oblečenie, ktoré taktiež kúpite za skvelé ceny, keď využijete zľavové kódy.

Športové oblečenie ako motivácia k pohybu

Je rozdiel cvičiť v teplákoch a starom tričku oproti cvičeniu vo funkčnom a trendovom oblečení. Stačí, aby ste jeden raz pocítili komfort po oblečení kvalitných legín či trička určeného na cvičenie a rýchlo vymeníte celý šatník. Aké outfity sú vhodné na cvičenie?

Na kardio cvičenie odporúčame obliecť legíny. Veľmi pohodlné sú legíny lelosi, ktoré zoženiete lacnejšie, keď použijete lelosi zľavový kód. Vrchnú časť outfitu vytvorte z trička z priedušného materiálu, ktorý odvádza pot. Dámy by nemali zabudnúť na športovú podprsenku. V prípade kardio tréningu vonku doplňte do outfitu teplákovú mikinu s reflexnými prvkami s membránou odolnou voči vlhkosti. Zvoľte obuv s dobrým odpružením.

Outfit na posilňovanie sa môže podobať tomu na kardio tréning s tým rozdielom, že na exponovaných miestach sú všité prvky, ktoré umožňujú väčší rozsah pohybu. Ide o elastické detaily v podpazuší alebo v okolí pása. Špeciálne oblečenie na posilňovanie je viac mechanicky odolné a elastické. V posilňovni môžete využiť indoorové tenisky, ale veľa ľudí trénuje naboso. Vyberte si farby oblečenia, ktoré máte radi a ihneď pocítite väčšiu chuť cvičiť.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 25. jún 2024

horoskopy na dnes utorok 25 jun 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 25. jún 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Dávajte si pozor na omyly, mali by ste potom veľa práce s ich nápravou. Možno vás potrápi trochu bolesť hlavy. Neprepínajte svoje sily, ak sa necítite vo forme, poproste o pomoc.

Býk 21.4. - 21.5.

Máte chuť aj energiu niečo tvoriť. Veľa si vás v domácnosti neužijú. Nájdete si vždy dôvod, prečo nemôžete sedieť doma. Teraz si môžete dovoliť trochu sebeckosti a myslieť na svoj prospech.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaši známi budú potrebovať radu a vy nesklamete. Asi pôjde o oblasť, v ktorej vynikáte. Podvečer dobre sledujte každého, kto vám vojde do cesty.

Rak 22.6. - 22.7.

Peniaze zbytočne nerozhadzujte a nešpekulujte. Môžete mať veľké straty. Opatrne s novotami. V zabehaných koľajach viete lepšie chodiť.
Všetky Horoskopy pre Utorok 25. jún 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie