• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Dohodu s bývalým šéfom finančnej polície a „kajúcnikom“ Slobodníkom bude schvaľovať súd

Dohodu s bývalým šéfom finančnej polície a „kajúcnikom“ Slobodníkom bude schvaľovať súd

Podľa šéfa politickej strany Smer-SD Robert Fica navrhuje prokuratúra pre obvineného bývalého policajného funkcionára podmienečný trest.

25.7.2023 (SITA.sk) - Špecializovaný trestný súd vytýčil na pracovisku v Banskej Bystrici na 21. augusta verejné zasadnutie s bývalým šéfom Národnej jednotky finančnej polície Národnej kriminálnej agentúry Bernardom Slobodníkom.

Vyplýva to z rozpisu pojednávaní súdu. Konkrétne by mal súd schvaľovať návrh dohody o vine a treste medzi obvineným a prokurátorom Úradu špeciálnej prokuratúry.

Úrad špeciálnej prokuratúry začiatkom júla potvrdil, že prokurátor podal 27. júna na Špecializovaný trestný súd návrh na schválenie dohody o vine a treste s obvineným Bernardom Slobodníkom s tým, že návrh sa týka troch skutkov.

Podľa šéfa politickej strany Smer-SD Robert Fica navrhuje prokuratúra pre obvineného bývalého policajného funkcionára podmienečný trest. Bernard Slobodník je vo viacerých kauzách v pozícii „kajúcnika" a vypovedá o trestnej činnosti iných osôb.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie