• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Dôchodkyňu na lučeneckom cintoríne zavraždil 42-ročný muž, polícia ho zadržala na mieste činu

Dôchodkyňu na lučeneckom cintoríne zavraždil 42-ročný muž, polícia ho zadržala na mieste činu

Za spáchyný zločin hrozí mužovi trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo na doživotie.

23.6.2023 (SITA.sk) - Z vraždy dôchodkyne na lučeneckom cintoríne polícia obvinila 42-ročnému muža z Lučenca. Krajský vyšetrovateľ v Banskej Bystrici ho obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Informuje o tom banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti.

Vražda sa stala vo štvrtok 22. júna v ranných hodinách na odstavnej ploche pre pohrebné vozidlá, ktorá je súčasťou domu smútku na Mestskom cintoríne v Lučenci.

Obvinený 42-ročný muž úmyselne usmrtil 78-ročnú ženu z Lučenca. Krátko po spáchaní skutku bol muž zadržaný priamo na mieste činu.

Po vykonaní procesných úkonov umiestnili do policajnej cely a vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na jeho vzatie do väzby.

„Za tento zločin, ktorý bol spáchaný tak závažným spôsobom, hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo na doživotie. Prípad je naďalej v štádiu vyšetrovania,“ uviedla na záver polícia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie