• Dnes je: Sobota 09. decembra 2023 meniny má Izabela

Do cesty mu vbehla srna, čelnú zrážku jeden z vodičov neprežil a druhý bojuje o život (foto)

Do cesty mu vbehla srna, čelnú zrážku jeden z vodičov neprežil a druhý bojuje o život (foto)

Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody.

3.7.2023 (SITA.sk) - Polícia vyšetruje okolnosti tragickej dopravnej nehody v okrese Galanta. Pri čelnej zrážke dvoch vozidiel v pondelok predpoludním prišiel o život 57-ročný vodič, druhý bojuje o život v nemocnici.

Do auta narazila mladá srna

Podľa prvotných informácií polície išiel 52-ročný vodič čiernej Škody Rapid smerom od Galanty na Čierny Brod. Na rovnom úseku cesty mu do pravej strany auta pravdepodobne narazila mladá srna.

Po náraze riadenie strhol do protismeru, kde došlo k čelnej zrážke s autom Škoda Felícia. Vzhľadom na silný náraz jeho 57-ročný vodič vážnym zraneniam na mieste nehody podľahol.

Odborníci odporúčajú

Podľa polície odborníci pri strete so zverou odporúčajú ako najlepšiu reakciu prudké brzdenie a držanie volantu v smere jazdy bez snahy o vyhnutie sa zrážke manévrovaním.

Najmä v prípade šoférov bez skúseností so zvládaním šmyku a kritických situácií potom hrozí vybehnutie mimo cestu, čo môže mať výrazne horšie následky ako zrážka so zvieraťom.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie