• Dnes je: Utorok 17. júla 2018 meniny má Bohuslav

Dcéra princeznej Caroline sa zasnúbila s filmovým producentom, jej syn bude dvojnásobným otcom

Dcéra princeznej Caroline sa zasnúbila s filmovým producentom, jej syn bude dvojnásobným otcom

Vnučka zosnulej filmovej legendy a monackej kňažnej Grace Kelly si v júli plánuje vziať za manžela Dimitriho Rassama.

BRATISLAVA 26. marca (WebNoviny.sk) - Charlotte Casiraghi, dcéra monackej princeznej Caroline a už zosnulého talianskeho športovca a obchodníka Stefana Casiraghiho, sa zasnúbila s Dimitrim Rassamom.

Svadbu plánujú na júl

Dvojica sa spolu ukázala v sobotu na 64. ročníku podujatia Bal de la Rose v Monte Carle, pričom 31-ročná Casiraghi mala na prstenníku ľavej ruky prsteň s diamantom. Dvojica sa plánuje vziať v júli. Nemenovaný zdroj pre americký týždenník People povedal, že zásnuby sa konali pred troma týždňami v Rakúsku, počas rodinnej lyžovačky s princeznou Caroline.

Rodáčka z Monaka a 36-ročný producent, ktorý sa podieľal napríklad na filmoch Nikto odnikiaľ (2014) alebo Malý princ (2015), spolu začali randiť v decembri 2016.


Casiraghi je vnučkou zosnulej filmovej legendy a monackej kňažnej Grace Kelly. V období 2011 až 2015 bol jej partnerom herec Gad Elmaleh, s ktorým má štvorročného syna Raphaëla.

Siedmy v poradí na monacký trón

Pierre Casiraghi, syn monackej princeznej Caroline a zosnulého talianskeho športovca a obchodníka Stefana Casiraghiho, bude dvojnásobným otcom. V sobotu sa spolu s tehotnou manželkou Beatrice Borromeo ukázal na 64. ročníku podujatia Bal de la Rose v Monte Carle. Nemenovaný zdroj pre americký týždenník People prezradil, že 32-ročná talianska aristokratka by mala porodiť v máji.


Tridsaťročný Casiraghi, ktorý je aktuálne siedmy v poradí na monacký kniežací trón, a jeho manželka začali spolu randiť v máji 2008. Vnuk legendárnej Grace Kelly a Borromeo si povedali áno v lete 2015, pričom tak spravili počas dvoch obradov. Civilný sobáš sa konal 25. júla 2015 v Monaku a cirkevný obrad sa uskutočnil 1. augusta 2015 na jednom z Borromeových ostrovov. Ich syn Stefano Ercole Carlo Casiraghi sa narodil 28. februára 2017.

 

Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie