• Dnes je: Nedeľa 25. júla 2021 meniny má Jakub

Darček s originálnym a jedinečným dizajnom

Darček s originálnym a jedinečným dizajnom

Predstavíme Vám jeden jedinečný produkt, ktorý nemá vo svete obdobu – vyrába sa výhradne na Slovensku a svojou technológiou je svetový unikát.

23.11.2020 (Webnoviny.sk) - Vybrať darček pre kamaráta, partnera alebo člena rodiny nie je vždy jednoduché. Sme si toho vedomí, že má každý jedinečné vlastnosti a každý si zaslúži niečo originálne. Samozrejme, že nechcete darovať len obyčajný darček, ale chcete ho premeniť na niečo jedinečné, čo nemá každý druhý človek.

Hľadáte originálny a jedinečný darček?

Originálnych a vtipných darčekov nájdete v obchodoch alebo na internete veľa. Stačí si len vybrať. Čo však robiť, keď chcete naozaj niečo jedinečné, čo nikto okrem Vás nekúpi v žiadnom obchode?

Vyrobte si vlastnú plechovku s nápojom, ktorý Vám chutí! Nechajte si vytlačiť na obal plechovky svoj grafický návrh – darček bude vždy presne podľa vašich predstáv a obdarovaná osoba bude mať o to väčšiu radosť.

Plechovka s vlastným dizajnom na prvý pohľad zaujme pozornosť. V bežnom živote sa s niečím podobným nestretávame tak často. A práve preto je plechovka vždy originálna a nikde inde nenájdete ani nekúpite rovnakú! Len Vy vlastníte jediný originál – presne podľa vašich predstáv.

Profesionálne spracovanie grafického návrhu na tvoj originálny darček

Grafici spoločnosti WRC SR s.r.o. (moja-plechovka.sk) Vám ochotne pomôžu spracovať vaše predstavy, čo by sa malo na darčeku nachádzať a vytvoria Vám grafický návrh potlače plechovky presne podľa vašich predstáv.

Vyber si nápoj, ktorý Vám chutí

V ponuke spoločnosti nájdete rôzne druhy nápojov, ktoré si môžete dať potlačiť. Na výber máte: energetický nápoj (BOSS), pivo (Postřižiny Nymburg, 10° svetlé + svetlé nealko), pivo nealko Radler tmavý citron Šteiger, víno Frizzante biele a ružové, ľadovú kávu sýtenú, pomarančový džús alebo sódu.

Plechovka s vlastnou potlačou

Darujte plechovku s vlastným grafickým motívom svojim najbližším, kamarátom, príbuzným. Nápoj je vhodný na každú príležitosť.

Prečo práve plechovky s vlastnou potlačou? Ako ich môžeme využiť?

Možností a nápadov je veľmi veľa. Potlačené plechovky nápoja vlastným dizajnom sa môžu predávať vo vašom obchode, rozdávať, môžu sa použiť ako darček – či už blízkej osobe alebo k vašim produktom (v podnikaní).

 • Originálny darček

  Obdarujte blízku osobu, priateľa, partnera originálnym darčekom s vlastným dizajnom, ktorý si sami navrhnete.

 • Rodinné oslavy

  Vytvorte si vlastný dizajn svojho nápoja s pripomienkou na významnú rodinnú oslavu – svadby, promócie, narodeniny, meniny, silvester a iné.

 • Predávajte svoje plechovky vo vašom obchode

  Vytvorte si svoju vlastnú plechovku a predávajte ju svojim zákazníkom! Stačí ju vystaviť na pult a zákazníci sa budú hneď pýtať, čo to za produkt ponúkate.

 • Vlastné firemné akcie

  Vytvorte si vlastné akcie na podporu predaja vašich produktov! Napr. k vybranému druhu tovaru dostanete jeden "firemný" nápoj zdarma! A samozrejme – s grafikou na nápoji podľa vašich predstáv – firemné logo spoločnosti, kontakt, atď.

Ponúknite zákazníkom niečo originálne

Dajte si vyrobiť svoj vlastný nápoj s originálnou potlačou! Takýto darček, ktorý si váš zákazník nekúpi v žiadnom obchode, bude vždy výnimočný. Ten môžete rozdávať ku svojim produktom (napr. ak si zákazník u vás zakúpi tovar v určitej hodnote – dostane energetický nápoj, kávu, pivo, víno alebo džús – zadarmo) alebo ho môžete predávať u vás na predajni a ešte máte na ňom profit.

Vyrobiť si vlastný nápoj pre svoju firmu nie je nič zložité. Stačí, aby ste si premysleli, čo všetko by ste chceli na svojom nápoji mať – t.j. aký grafický motív by ste chceli vyrobiť. Môžete použiť logo Vašej spoločnosti alebo fotky Vašich produktov, predajne, pripadne si môžete dať na plechovku vytlačiť aktuálnu akciu: napr. "K tovaru nad 50 Eur jedno pivo Grátis". V prípade, že nemáte žiadnu predstavu – naši šikovní grafici Vám navrhnú grafický vizuál tak, aby zodpovedal vašim požiadavkám.

Ak sa vám nápad vyrobiť si plechovku s vlastnou potlačou páčil, môžete si ho objednať na našich stránkach www.moja-plechovka.sk alebo na www.wrcsr.sk.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie