• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Danko je jednotka, Taraba piaty a na kandidátke SNS sú aj dvaja bývalí televízni moderátori (video)

Danko je jednotka, Taraba piaty a na kandidátke SNS sú aj dvaja bývalí televízni moderátori (video)

Kandidačná listina Slovenskej národnej strany.

9.7.2023 (SITA.sk) - Jednotkou kandidátky Slovenskej národnej strany (SNS) do parlamentných volieb je predseda strany Andrej Danko, dvojkou a trojkou sú podpredsedovia Milan Garaj a Dagmar Kramplová. Vyplýva to z kandidačnej listiny, ktorú v nedeľu strana zaslala médiám.

Viac o téme: Predčasné voľby 2023 na Slovensku

Z piateho miesta kandiduje nezaradený poslanec Národnej rady SR Tomáš Taraba. Na kandidátke sú aj bývalí televízni moderátori Martina Šimkovičová a Karol Farkašovský, ktorí kandidujú z dvanásteho a trinásteho miesta.

Bývalá ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Gabriela Matečná dostala číslo 16 a bývalý predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Milan Belica má číslo 17. V prvej dvadsiatke sa ocitol aj generál vo výslužbe Peter Gajdoš a nezaradený poslanec Národnej rady SR Filip Kuffa. Poslanec parlamentu Štefan Kuffa kandiduje z 21. miesta.

>>> Ostatné kandidátky

Číslo 100 na kandidátke obsadil europoslanec za ĽSNS a predseda strany Slovenský patriot Miroslav Radačovský, bývalý popradský sudca, ktorý sa rozhodoval o súdnom spore Andreja Kisku. Kandidátku uzatvára zo 150. miesta predseda strany Národná koalícia Rudolf Huliak, ktorý v predošlých parlamentných voľbách kandidoval za ĽSNS.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie